Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Busów

Nasz skup busów działa na rynku od wielu lat. Obecnie jesteśmy liderami w skupie tego typu samochodów a to za sprawą tego, że nasze ceny są zdecydowanie najwyższe o czym przekonało się setki zadowolonych klientów, którzy robili z nami interesy. Każdy nasz pracownik został odpowiednio przeszkolony i dopiero po nabyciu odpowiedniego doświadczenia dopuszczamy go do klienta. Nasz specjalista przyjedzie do Was i wyceni Wasze auto z przyjemnością. Rzeczoznawca określi cenę na podstawie ogólnego stanu samochodu oraz roczniku i innych drobnych czynnikach, które o dziwo mogą tylko podnieść wartość Waszego samochodu. Nie jesteśmy jak nasza konkurencja, która dba tylko o swoje portfele - nie, jesteśmy rzetelną grupą profesjonalistów dla których radością z pracy jest miły kontakt z klientami. Nasze ceny są bezapelacyjnie najlepszymi na rynku. Nasi pracownicy, pomogą Wam w znacznym procesie transakcji. Nasza oferta przewiduje całkowicie darmowy dojazd do klienta i odbiór Waszego busa, lub wycenę szczegółową bądź ogólną. Nie akceptujemy u nas tak zwanej „fuszerki", a już na pewno nie oszustwa. Każda nasza transakcja przeprowadzana jest uczciwie, nawet tego samego dnia, co wycena auta. Jeśli chcesz wiedzieć ile orientacyjnie wart jest twój samochód. Prześlij na nasz e-mail zdjęcia swojego auta. Znamy doskonale ceny busów oraz ich realne wartości wśród konkurencji, dlatego to nam warto powierzyć swojego busa bo tylko my damy najwyższą cenę. Kwestie wypłaty zostawiamy Wam do wyboru, gotówką lub wpłatą bankową. Jesteśmy firmą odpowiedzialną z bardzo dużym bagażem doświadczenia na plecach. Każdego naszego klienta, traktujemy z należnym mu szacunkiem. Jeszcze nikogo nie wykorzystaliśmy. To właśnie uczciwość i profesjonalizm cechują nas przed wszystkim. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego punkty skupu busów, ponieważ wierzymy, że transakcja z nami obejdzie się bez przykrości a zaowocuje stałą współpracą.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice