Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Jeep

Nasz skup jeep będzie wymarzonym miejscem, gdzie sprzedasz swój samochód terenowy za sporą gotówkę. Jeżeli chodzi o tę markę, to wiadomy jest, że auta służą do jazdy po nierównych terenach, gdzie sprawdzają się idealnie. Niestety są też tego pewnie złe strony, ponieważ samochód eksploatowany po prostych drogach z pewnością wygląda dłużej jak nowy, niżeli samochód, który w swoich kilometrach przejechał większość nierównych, wysypanych kamieniami dróg. Po takiej trasie można bardzo często spotkać się z drobnymi ryskami na lakierze, i zapewne również zużycie amortyzatorów będzie większe. Dlatego jeżeli decydujemy się sprzedać taki wóz, to powinniśmy prędzej pomyśleć o skupie aut niżeli o sprzedaży samochodu zwykłej osobie z ogłoszenia w sieci czy gazecie. Skup jeep zaoferuje Ci maksymalną cenę za Twojego starego Jeep'a, co chyba jest wystarczającym argumentem dla sprzedawcy. Jeżeli to Cię jeszcze nie przekonało, to dodać należy, że nasza firma zajmuje się kompleksowym sprawdzaniem samochodów przed ich zakupem. Co powinieneś przez to rozumieć? Otóż to, że nie musisz na własną rękę, albo lepiej powiedziawszy na własną kieszeń zaprowadzać samochodu do mechanika, by sprawdził jego stan techniczny, co ewentualnie nadaje się do naprawy czy też wymiany. Takie rzeczy trzeba przy sprzedaży uwzględnić, po to aby kupujący wiedział, że jesteś rzetelnym sprzedawcą. Jeżeli wybierzesz nasz skup jeep, jako miejsce w którym sprzedasz swoje auto, to nie musisz już przejmować się wizytą u mechanika, bo po prostu nie będzie ona potrzebna. W tym przypadku to my zajmujemy się szczegółowym zbadaniem pojazdu, a konkretniej nasi fachowcy, którzy w kilkanaście minut sprawdzą w warsztacie samochód i określą co jest do naprawy, czy wymiany. W taki sposób obie strony są pewne czego umowa dotyczy, w jakim stanie jest auto i ile jest ono warte. Nasz skup oferuje konkurencyjne ceny, zatem nie powinieneś się martwić, że usłyszysz od nas zbyt niską cenę. Bez wątpienia konkurencja nie da Ci wyższej kwoty, dlatego właśnie wielu ludzi z Warszawy jak i okolic sprzedaje u nas swoje samochody.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice