Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Białołęka Warszawa

Skup aut białołęka to najlepszy wybór jeśli chcecie Państwo sprzedać swój samochód, lub po prostu oddać je w dobre ręce. Dla nas liczy się zadowolenie klienta a nie jego portfel. Wiele firm konkurencyjnych w tej branży oferuje często bardzo śmieszne stawki za skupowane modele i robią to drogą manipulacji, dlatego pora z tym skończyć i znaleźć odpowiedni i odpowiedzialny skup samochodów, który nie będzie robił klientów w balona. Skup aut Warszawa to dla nas odpowiedzialne miejsce. Nasza firma chcąc się rozwijać musi pracować bardzo długo, ale robimy to z pasją. Jesteśmy liderem pod względem obsługi i oferowanych przez nas cen. Oferujemy bezpłatną wycenę samochodu na miejscu oraz poprzez wysłanie nam zdjęć sprzedawanego samochodu drogą mailową. Zapewniamy uczciwą cenę za Państwa samochody. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak często inne skupy aut chcą zarobić krocie na nieświadomości sprzedającego ale powtarzamy, że my jesteśmy w stu procentach uczciwi. Wiemy ponadto jak często klienci zmieniają podejście do tematu skupów. Każdy skup przecież sam chce zarobić na klientach, ale my wiemy jak dobrze działa ten biznes i wiemy ponadto, że aby klient wrócił, musi mieć czarno na białym pokazane wszelkie statystyki. Warszawa to piękne miasto, ale niestety pełne jest nieodpowiedzialnych osób, dlatego wybierając nasz skup macie Państwo gwarancję uczciwości oraz rzetelności. Na polskich drogach pojawia się coraz więcej aut, a tym samym na rynku rośnie liczba nowych aut. Jeśli postanowiliście Państwo zakupić nowy samochód, a stary samochód sprzedać lub po prostu potrzebujecie pilnie sprzedać auto po atrakcyjnej cenie to serdecznie zapraszamy do nas bo jesteśmy pewni, że żadna inna oferta nie przebije naszej. Jesteśmy w tej branży już tak długo, że dostatecznie wiemy w jaki sposób wycenić modele i na co patrzeć w momencie wyceniania. Ważny jest tutaj oczywiście stan techniczny pojazdu, sprawność silnika i co najważniejsze - rocznik danego modelu. Serdecznie do nas zapraszamy, ponieważ tylko nasza oferta może być zadowalająca.

 

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice