Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Zielonka

Skup aut zielonka to nie jest zwykłe miejsce, gdzie możecie Państwo sprzedać swój samochód. To w istocie najlepsze rozwiązanie dla każdego sprzedawcy a to za sprawą tego, że nasza firma oferuje zdecydowanie najwyższe ceny w całej zielonce. Dzięki naszemu doświadczeniu wycenimy Państwa pojazd jak najlepiej potrafimy. Zaoferujemy kwotę, z której będziecie Państwo na sto procent zadowoleni, ponieważ nie zwykliśmy robić czegoś pod siebie, a pod klienta. Wyróżnia nas wiele, ponieważ często konkurencyjne skupy nie dbają o portfel klienta. My dbamy, ale nie tylko na tej zasadzie, że dajemy wyższe ceny ale także dlatego, że oferujemy całkowicie darmowy dojazd do klienta celem wyceny jego pojazdu. Wiele nas wyróżnia spośród dość szerokiej konkurencji i bardzo nas to cieszy, ponieważ ciężką pracą doszliśmy do tego miejsca, w którym teraz się znajdujemy. Obecnie jesteśmy liderami pod względem ilości skupowanych samochodów. Żadna marka nie jest nam obca i możemy szczerze powiedzieć, że rzadko się zdarza, iż jakiś samochód nam nie odpowiada. To co nas w szczególności wyróżnia to rzecz niebywała - najwyższe ceny na rynku a co za tym idzie - pstryczek w nos dla konkurencji, która dba tylko o swoje konto bankowe. Należy to powtarzać i głośno o tym mówić, ponieważ wiele osób ciągle daje się wrobić konkurencji w jakieś dziwne przeliczenia. Klient musi wiedzieć, że jego auto trafia w najlepsze ręce i my o to dbamy. Dla nasz poszanowanie klienta to jakość naszej firmy i chcemy na tej podstawie być rozliczani. To, co wyróżnia nas jednak zdecydowanie to pieniądze a konkretniej ich wypłata. Klient chce dostać pieniądze bardzo szybko po transakcji i my to wiemy, dlatego sprzedając samochód naszemu skupowi możecie być Państwo pewni, że tego samego dnia otrzymacie zapłatę w takiej formie, jaką sobie żywcem zażyczycie. Jesteśmy legalnie działającą firma od wielu lat. W Warszawie nie ma za wiele dobrych skupów, ale jeśli jakiś jest to jest nim nasz. Wiemy jak cenny jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasz skup kojarzony był z prostotą i szybkością dokonywanych transakcji. Serdecznie do nas zapraszamy, ponieważ jesteśmy pewni, że lepszego miejsca w Polsce na pewno nie znajdziecie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice