Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut USA

Skup aut usa oferuje skup samochodów amerykańskich. Samochody amerykańskie są bardzo dobre a co za tym idzie bardzo drogie i nie każdego stać na ich zakup. Skup Aut USA to najlepsze miejsce na wasze auto czy stare, czy nowe, nieważne! Bez względu na markę. Każdego klienta darzymy należnym mu szacunkiem. Zaufanie, jakim darzą nas nasi byli klienci jest niebagatelne. Bywają firmy, które pragną wyrwać jedynie jak najwięcej pieniędzy od klienta nie zważając na nic więcej prócz cyferek na koncie. Dla skupu aut USA liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. Zasługą naszej reputacji jest fachowa obsługa każdego klienta. Nasi pracownicy z przyjemnością, uprzejmie rozwiążą każdą waszą wątpliwość i odpowiedzą na wasze pytania. Zastanawiacie się, ile możecie dostać za wasz samochód? Pewnie, że tak. Nasza firma może dać Wam najwięcej. Nie wierzycie? Wystarczy sprawdzić statystyki na naszej stronie i wszystko stanie się jasne. Dla nas najważniejsza jest, jakość przeprowadzanej transakcji. Dążymy do tego, by obie strony były w pełni zadowolone. Interesującym faktem jest, że współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z firmami co nas bardzo cieszy. Napisz do nas lub zadzwoń by umówić się z naszym fachowcem. Jak najszybciej przyjedzie na wskazany adres i o danej godzinie. Jak zwykle przyjadą punktualnie, po czym na podstawie swojego bogatego doświadczenia, zdobytego w naszej firmie i nie tylko wyceni Wasze auto w jego realnej wartości. Nie musicie bać się małych druczków na umowie albo niejasności. My jesteśmy uczciwi! Zawsze dążymy do kompromisu cieszącego obie strony, jesteśmy chętni do negocjacji z klientem i poznaniem jego opinii. W razie jakichkolwiek pozostałych wątpliwości, serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut USA. Odpowiemy na każde nurtujące Was pytania.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice