Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Hyundai

Szukasz miejsca dla Twojego starego samochodu? Skup hyundai będzie dla niego idealny! Przyjmiemy każdy model, bez względu czy będzie to Hyundai Elantra, który zaliczany jest do samochodów klasy średniej, czy może Hyundai H-1, który zaś spełnia zarówno cechy samochodu osobowego jak i ciężarowego. W pierwszym modelu liczyć się będzie nie tylko stan wizualny, czy techniczny, ale także rocznik produkcji i naturalnie to jaki komfort jazdy może on zaoferować. Jeżeli chodzi o Elantrę, to zdecydowanie jest to auto rodzinne, dla około pięciu osób zapewni poprawne osiągi, jak i wymagany komfort. Również jego atutem będzie fakt uzyskania maksymalnej ilości punktów na testach zderzeniowych, co znacznie podwyższa jego wartość jako samochodu bezpiecznego i rodzinnego. Zdecydowanie za ten model jesteśmy w stanie dużo zapłacić, ale nie tylko za ten, za większość aut płacimy na prawdę dobrze. Równie godnie należałoby zapłacić za Hyundaia H-1, ponieważ jest to auto, które idealnie łączy wygodę samochodu osobowego i cechy ciężarówki. Ten model cechuje trwałość i niezawodność, dlatego też klienci oczekują wysokich sum za sprzedaż takiego samochodu. My możemy zagwarantować satysfakcjonujące pieniądze za ten, czy inny model Hyundaia. Gdy przywieziesz nam swoje auto przekonasz się bardzo szybko o profesjonalizmie z jakim podchodzimy do każdego zakupu. Wiadomym jest, że nie kupimy kota w worku, dlatego też zajmujemy się najpierw dogłębnym sprawdzeniem samochodu, w jakim jest stanie i jak wygląda jego historia. Jeżeli spełnia nasze wymogi (a zaznaczyć tutaj warto, że większość aut spełnia nasze wymogi), to dobijamy targu z klientem i jeszcze tego samego dnia wypłacamy należne mu pieniądze. Z nami wszystko odbywa się szybko, sprawnie i konkretnie. Wybierając nasz skup hyundai możesz być pewien, że szybko pozbędziesz się starego samochodu. W razie jakichkolwiek pytań, znajdziesz nas pod numerem telefonu lub adresem e-mailowym. Pisz lub dzwoń śmiało, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i na pewno ubijemy dobry dla obu stron interes!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice