Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Suzuki

Japońska firma produkująca auta marki Suzuki, cechuje się przede wszystkim charakterystycznym designem, który przyciąga wzrok każdego pasjonata motoryzacji. Jest to marka bardzo dobrze znana wszystkim kierowcom, oraz równie dobrze przez nich ceniona. Produkcja obejmuje zarówno auta osobowe, jak i terenowe, co pozwala na trafienie w gusta każdego potencjalnego użytkownika. Marka Suzuki jest również kojarzona z bezawaryjnością, doskonałym wyposażeniem oraz dbałością o wszelkie detale. Wysokiej jakości materiały używane do stworzenia samochodu tejże marki potrafią sprawić odczycie bezpiecznego komfortu podczas jazdy. Nasz skup suzuki również wie jak wielką wartość mają wszystkie modele tego japońskiego koncernu, dlatego też oferuje za ich zakup najwyższe ceny na rynku. Siedziba naszej firmy mieści się w samym sercu naszego kraju, czyli w Warszawie. Jednak zasięg naszego skupu sięga o wiele dalej. Skupujemy auta już od wielu lat, pozwoliło to nam osiągnąć ogromną popularność oraz zbudować wielkie zaufanie. Wielu ludzi kieruje się do nas, gdy chce sprzedać swój samochód. Wiedzą doskonale, że to najlepsze miejsce, w którym otrzymają godziwe pieniądze za swoje auto. Dlatego każdy, kto chce sprzedać samochód, bez różnicy jaki to będzie model Suzuki wybiera właśnie naszą firmę. Również wiele osób poleca nas innym, dzięki czemu nasze siły rozrastają się w zaskakującym tempie. Aby okazać Państwu jak największy profesjonalizm, udostępniliśmy możliwość wyceny każdego auta przez internet. Wystarczy bez wychodzenia z domu wypełnić specjalny formularz dostępny na naszej stronie internetowej, aby po kilku chwilach otrzymać odpowiedź, w której treści znajdziecie Państwo kwotę jaką możemy zaproponować za Państwa brykę. Jednak warto pamiętać, że dopiero dzięki osobistej, profesjonalnej i rzetelnej wycenie możemy przedstawić konkretną ofertę cenową. Naturalnie taka wstępna cena jest również bardzo ważna dla potencjalnego klienta, ponieważ już wie o jakich stawkach jest mowa. Bardzo często to od niej zależy, czy dana osoba przyjedzie na spotkanie z nami, czy też uda się do innego skupu.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice