Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Sadyba Warszawa

Skup aut sadyba to idealne miejsce gdzie możecie Państwo zostawić swój samochód za godziwą sumę pieniędzy. Zastanawiacie się zapewne, ile możecie dostać za wasz samochód? Jeśli jesteś zainteresowany nasza firmą gwarantujemy ci darmową wycenę twojego auta, na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest przyjazd naszego pracownika do Was zupełnie za darmo, wyceni wasze auto zwracając uwagę na stan techniczny, stan wizualny oraz rocznik samochodu. Drugim sposobem jest możliwość on-line, czyli wysłanie do nas wiadomości e-mail ze zdjęciami swojego samochodu a nasz pracownik w mgnieniu oka dokona orientacyjnej wyceny samochodu na podstawie samego wyglądu. To znakomite rozwiązanie zważywszy na to, że wielu klientów ze chce za w czasu znać orientacyjną wartość pojazdu. Dążymy do tego, by obie strony były w pełni zadowolone. Interesującym faktem jest, że współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z firmami. Wiele firm nie raz sprzedawało nam swoje służbowe samochody i trzeba tutaj oddać im honor, ponieważ zawsze w pełni profesjonalnie podchodzi do sprawy. W naszych obowiązkach leży by wszelki kontakt, czy interes przebiegał w przyjaznej i miłej atmosferze. Jesteśmy ludźmi kulturalnymi i wykonującymi swoją prace z pasją. Zawsze dążymy do kompromisu cieszącego obie strony, bo chcemy aby każda ze stron była zachwycona współpracą. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym skupie by szybko zrobić udany interes lub dowiedzieć się wszelkich niezbędnych informacji. Nasi pracownicy odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu już dziś bo tylko w ten sposób macie Państwo okazję na sprzedaż swojego samochodu za naprawdę godziwe pieniądze. Jeśli nasza oferta jest zadowalająca to zapraszamy gorąco do naszego skupu, lub do kontaktu telefonicznego. Jeśli mają państwo jakiekolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Serdecznie do nas zapraszamy!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice