Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Isuzu

Chcesz sprzedać swój samochód, ale nie wiesz jaką cenę możesz za niego otrzymać? Posiadasz auto marki Isuzu? To trafiłeś idealnie, bo nasz skup isuzu kupuje wszystkie wartościowe samochody tego japońskiego producenta. Wiemy doskonale, że w Polsce marka ta nie jest zbyt popularna, dlatego też ciężej jest sprzedać używany samochód tejże marki. Równie dobrze wiemy, że auta te charakteryzują się przede wszystkim dobrą trwałością, wielkimi możliwościami, oraz co najważniejsze bezpieczeństwem, jak i niezastąpionym komfortem jazdy. Wiele modeli Isuzu zaprojektowanych zostało dla osób bardziej aktywnych. Takich, którym samochód potrzebny jest nie tylko do dojazdu do pracy, ale również dla takich, którzy auto wykorzystują do aktywnego wypoczynku. Auta Isuzu słyną z ekonomicznych modelów pickupa, które idealnie sprawdzają się nie tylko na ulicach miast, ale i także na innych nieznanych terenach. Producenci Isuzu zdecydowanie spełniają wszystkie, nawet te najśmielsze oczekiwania użytkowników, dzięki czemu wyprzedzają dzisiejszą epokę. Tak samo i nasz skup isuzu wyprzedza epokę i spełnia oczekiwania swoich klientów, oferując im najlepsze ceny! Dla nas, tak samo jak dla producentów aut liczy się zadowolenie klienta, jego satysfakcja jest najlepszym motorem do dalszej pracy. Jak łatwo można wywnioskować, dzięki zadowoleniu naszych klientów od wielu lat zajmujemy się skupem aut z Warszawy, okolic, a nawet i całej Polski! Nasz skup isuzu cieszy się ogromną popularnością i oferuje profesjonalne transakcje, które zadowalają obie strony. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć o nas czegoś więcej, lub masz jakieś konkretne pytania to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Możesz do nas napisać poprzez e-mail, lub po prostu zadzwonić. Już na wstępie możemy przedstawić Ci wstępną wycenę Twojego samochodu, dlatego jeżeli nie masz do naszego skupu po drodze to skorzystaj z tej możliwości. Za to nic nie płacisz, a kto pyta ten nie błądzi! Nie marnuj czasu na wystawianie ogłoszeń, lepiej od razu wybierz nasz skup, a otrzymasz najwyższą kwotę za swój samochód!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice