Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Ursynów Warszawa

Skup aut ursynów w Warszawie cieszy się powszechnym szacunkiem, oraz oczywiście dobrą opinią jak to na liderów branży skupu samochodów przystało. Wiele czynników nas wyróżnia i jeszcze bardziej dzięki temu narażamy się konkurencji, która dopiero niedawno zauważyła spadek swoich zarobków dzięki utracie klientów na naszą korzyść. Skupujemy auta po bardzo atrakcyjnych cenach dla sprzedającego. Nasz skup jest szybki, prosty i bezproblemowy. U nas nie chodzi o nasz zarobek a o zadowolenie klienta. U nas wszystko dzieje się fajnie, ponieważ najpierw macie Państwo możliwość wysłania nam e-maila ze zdjęciami samochodu a my za darmo wykonamy orientacyjną wycenę. Jeśli Państwo się zgodzicie na miejscowe oględziny to nasz wykwalifikowany pracownik w mgnieniu oka pojawi się u Państwa i również za darmo wykona wyceny ale już tej profesjonalnej co w praktyce oznacza sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, jego wyglądu oraz zachowania na jezdni. Nasi rzeczoznawcy realnie wycenią wartość oferowanego przez Państwa samochodu. Przygotują wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu, ponieważ skup to nie tylko sprzedaż samochodu, ale to też dużo „papierkowej roboty”, która nie zawsze jest przyjemna, ale jeśli robi się interesy to trzeba się z tym liczyć. Wiemy jak cenny jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasz skup kojarzony był z prostotą i szybkością dokonywanych transakcji o czym zostało napisane powyżej. Skupujemy używane samochody w różnym stanie technicznym, bez względu na markę. Od początku naszej działalności cieszymy się szacunkiem, a każdy zadowolony klient to dla nas najlepsza nagroda pod słońcem, dlatego wybierając nas macie Państwo gwarancję, że cała transakcja przebiegnie szybko i otrzymacie Państwo najlepsze ceny w całej Warszawie. Skup aut ursynów to najlepsza opcja, ponieważ dbamy o klienta, znamy jego wartość i kochamy swoją pracę za co wszyscy nasi klienci szczerze nas podziwiają.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice