Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Chomiczówka Warszawa

Skup aut chomiczówka to fantastyczne miejsce, gdzie możecie Państwo sprzedać swój samochód. My stawiamy na to, aby klient, który raz nas wybrał, zrobił to ponownie i często tak się właśnie dzieje za co im serdecznie dziękujemy. Nasi fachowcy oferują darmowy przyjazd do klienta i wykonanie profesjonalnej wyceny samochodu - robią to skrupulatnie, jednak to działa tylko na plus dla klienta. Nasz skup posiada wieloletnie doświadczenie a także wielu zadowolonych klientów. Nasza firma znajduje się w Warszawie. Jeżeli chcecie się państwo z nami skontaktować możecie przybyć do siedziby naszej firmy, lub skontaktować się z nami telefonicznie. To co nas wyróżnia w tym świecie, to zdecydowanie poszanowanie klienta oraz jego portfela. Przecież sprzedając samochód klient też chce na tym zarobić - to całkowicie normalne. Mamy kilka sposobów na wycenę samochodu i warto się z tym zapoznać. Gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności związanych ze sprzedażą auta oraz gotówkę w ciągu 30 minut. Oferujemy najwyższe ceny. Staramy się w każdy sposób ułatwić klientowi cała tę formalność. Dlatego też przygotowaliśmy opcje wysłania zdjęć auta na naszego maila, przy czym nasi specjaliści realnie ocenią wartość pojazdu. To innowacja na rynku skupu aut, ponieważ nie każda firma decyduje się na wycenę on-line mając świadomość, że muszą zawyżyć cenę - my tego absolutnie nie robimy! My dbamy o klienta i dlatego nazywa się nas liderami. Kontakt z nami jest bardzo prosty , wystarczy ze odwiedzicie nas w siedzibie naszej firmy lub zadzwonicie, możecie się także skontaktować z nami poprzez pocztę elektroniczną . Oferujemy to, czego inne firmy nie mogą. Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za przeprowadzoną transakcję i gwarantujemy maksymalne zadowolenie. Skup aut chomiczówka to miejsce z którego nie wrócicie Państwo smutni! Gorąco polecamy kontakt telefoniczny, w celu rozwiązania wszelkich pozostałych wątpliwości, albo drogą mailową, lada moment z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy. Chomiczówka to najlepszy wybór.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice