Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Renault

Wszystkich posiadaczy aut marki Renault, którzy chcą sprzedać swój samochód zapraszamy do naszego skupu renault w Warszawie. jesteśmy rzetelną firmą, która od wielu lat zajmuje się skupowaniem aut tejże marki. Posiadamy ogromne doświadczenie, które przekłada się na efekty naszej pracy. Dzięki adekwatnie dobranej kadrze pracowników, w szybki sposób możemy oszacować wstępną wartość każdego auta. Nasi specjaliści od wyceny już po samych zdjęciach i podstawowych informacjach odnośnie modeli samochodu, mogą przedstawić satysfakcjonującą dla potencjalnego klienta ofertę. W wielu przypadkach, kiedy internauci wyszukali nasz skup renault w sieci, przesyłają na naszego maila zdjęcia swoich samochodów. My w niedługim czasie odsyłamy im szczegółową odpowiedź odnośnie zaproponowanej przez nas ceny za zakup auta. Jeżeli dana osoba będzie zainteresowana to wówczas kontaktuje się z nami telefonicznie i umawiamy się na szczegółowe oględziny samochodu, który miałby podlegać sprzedaży. Skupujemy auta od wielu lat, dlatego też wiemy jak wydobyć najwyższą wartość z danej marki. Doskonale wiemy, że w marce Renault ludzie doceniają bezawaryjność, oraz wysoki komfort z jazdy. Również warty uwagi jest design, oraz powszechność tej marki na naszym rynku. Każdy szuka samochodu bezpiecznego, znanego i cenionego - Renault bez wątpienia spełnia te wszystkie wymagania. Dlatego też każda wycena jest inna, każde auto zostaje sprawdzone pod względem technicznym, ale równie ważne jest dla nas to, jaki to model, jakie posiada wyposażenie oraz jak bardzo rozbudowaną technologię w nim zastosowano. Dzięki wiedzy jaką posiadamy możemy adekwatnie oszacować wartość każdego pojazdu tejże marki. Efekt końcowy zawsze satysfakcjonuje naszych klientów, którzy ochoczo podpisują z nami umowę. Jeżeli chodzi o płatność, to oferujemy kilka sposobów jak i możliwość wypłaty w innej walucie niż PLN. O wszystkim decyduje klienta, ponieważ dla naszej firmy to on jest najważniejszy, a jego zadowolenie jest najlepszym motorem do dalszej pracy.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice