Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Honda

Najlepszym miejsce dla Twojej starej Hondy będzie nasz skup honda w Warszawie. Dlaczego śmiemy tak twierdzić? Otóż dlatego, że jeżeli szukasz kupca na auto i chciałbyś otrzymać prawdziwą, a nie zaniżaną cenę wartości Twojego samochodu, to nie pozostaje Ci nic lepszego jak przywieźć go do nas! Od wielu lat zajmujemy się skupowaniem używanych aut i doskonale wiemy czego oczekuje sprzedający. My mu to dajemy! Konkurencja nie jest w stanie nam zagrozić, bo mimo wielkiego rozrostu rozmaitych skupów, to nasz i tak przoduje w skupie aut z Warszawy. Kupiliśmy już wiele Hond, jesteśmy zdania że te japońskie silniki to jedne z najlepszych i najmocniejszych, a zdecydowanie Honda to jeden z największych producentów silników na świecie. Każdy kto był w posiadaniu takiego wozu, wie jak wielka moc w nim drzemie. Nie dziwne zatem, że wielu młodych ludzi "poluje" na różne modele Hondy. Honda Civic 1.6 to ostatnio najbardziej pożądane auto, za które wiele ludzi jest w stanie zapłacić sporo pieniędzy. Ten nowy Civic jest wyposażony w nowy wysokoprężny silnik 1.6 i-DTEC. Ten nowy silnik ma 1,6 litra pojemności i 120 KM, ale mimo iż jest o 30 koni mechanicznych słabszy od większej jednostki. Podczas pomiarów testowych rozpędził Civica do „setki” w 10,1 o 30 koni mechanicznych słabszy od większej jednostki, to potrafi rozpędzić Civica do „setki” w 10,1 s! Turbodiesel 1.6 średnio zużywa 5,1 l/100 km, a to pozwala przy pełnym zbiorniku (50 l) przejechać Civikiem ponad 980 km. Co więcej nowa jednostka wysokoprężna, jest nie tylko oszczędna, ale także bardzo cicha, co dla diesla jest zazwyczaj obce. Wszystko to za sprawą systemu Active Noise Cancellation, który zagłusza charakterystyczny dla diesla klekot. Takie auto z pewnością warte jest bardzo dużo, ale sprzedawane jako używane ogromnie traci na wartości w oczach przyszłego nabywcy. My nie patrzymy pod tym kątem, dla nas liczy się realny stan techniczny pojazdu, który sprawdzamy na miejscu. Dlatego jesteśmy w stanie zawsze zaoferować Ci więcej niż konkurencja! Jeżeli masz jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu z nami!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice