Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Józefów

To, co skup aut józefów wyróżnia to dbałość o klienta i szacunek podczas zawierania transakcji. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najwyższa w józefowie i nie trzeba zbytnio tego sprawdzać. Wiele czynników nas wyróżnia i jeszcze bardziej dzięki temu narażamy się konkurencji, która dopiero niedawno zauważyła spadek swoich zarobków dzięki utracie klientów na naszą korzyść. Skupujemy auta po bardzo atrakcyjnych cenach dla sprzedającego, ponieważ potrafimy postawić się na jego miejscu. Postawienie się na czyimś miejscu to najlepszy sposób na dokonanie udanej transakcji. Samochody to dość szeroka dziedzina, ponieważ tak jak wiele jest samochodów tak samo wiele jest firm, które je skupują lub po prostu wyceniają. Tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie oraz sposób dokonywania zakupu. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim szybki czas wyceny oraz bezpieczeństwo na co należy zwracać szczególną uwagę, ponieważ chodzi tutaj w głównej mierze o przelewanie pieniędzy. Nasi rzeczoznawcy realnie wycenią wartość oferowanego przez Państwa samochodu. To samo się tyczy pieniędzy. Obecnie nasza firma na tyle się rozwinęła, że możemy dokonywać transakcji absolutnie w każdej walucie i pod tym względem również jesteśmy liderami. Nasza wycena jest darmowa, co jest również dobrą ofertą, gdyż nasza konkurencja słynąca z braku poszanowania klienta nie potrafi nic zrobić za darmo. My robimy to wszystko za darmo, ponieważ nie wyobrażamy sobie brać pieniędzy za coś co nawet nie jest drogie. Po co brać pieniądze za wycenę? Biorąc pieniądze za wycenę możemy odstraszyć klienta a na tym naszemu skupowi aut nie zależy.Doskonale wiemy jak cenny jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasz skup kojarzony był z prostotą i szybkością dokonywanych transakcji. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do naszej siedziby a jesteśmy pewni, że uda na się "ubić interes".

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice