Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Jaguar

Jaguar kojarzy nam się ze sportowym autem, który rozwija niesamowitą prędkość, ale jednocześnie kojarzyć się może z bogactwem, bo nie każdego jest stać na taki zakup. Posiadacze samochodów tejże marki to jednymi słowy szczęściarze, ponieważ wielu jest takich, którzy mogą jedynie pomarzyć tej marce. Jednak z czasem każdy samochód się znudzi i przyjdzie czas żeby go sprzedać, żeby cieszył już kogoś innego. I tutaj może powstać problem, ponieważ mało kto może zaoferować wysokie ceny. Kupić chciałby każdy, ale niestety w wielu przypadkach koszt zakupu takiego auta, nawet używanego nie jest zbyt niski. Wiadomym jest też, że poprzedni właściciel nie odda takiego samochodu za pół darmo, dlatego bardzo ciężko jest mu znaleźć dobrego kupca. Jednak nic straconego, ponieważ warto pamiętać, że w Warszawie jest skup jaguar, który przyjmie każdy model tej marki i dobrze za niego zapłaci! Dla nas nie ma ograniczeń, skupujemy wszystkie modele, jeśli tylko są to auta wartościowe to na pewno przyjmiemy je pod swój dach. Zatem jeżeli chciałbyś sprawdzić ile jesteśmy w stanie Ci zaoferować za Twojego Jaguara, to zapraszam do kontaktu z nami. Możesz do nas zadzwonić lub jak wolisz napisać na maila. Przedstawisz nam mniej więcej stan, model i rocznik swojego samochodu, a my możemy już wstępnie określić ile jesteśmy w stanie za niego zapłacić. Naturalnie to będzie cena orientacyjna, dokładną cenę możemy podać dopiero po oględzinach auta przez naszych specjalistów. Ale spokojnie, za to nic nie musisz płacić, to leży w naszym interesie, zatem jeśli zechcesz możesz od razu do nas przyjechać i poddać auto do naszej kontroli. Wtedy jeśli wszystko będzie ok i dobijemy targu, to pieniądze za samochód otrzymasz jeszcze tego samego dnia. Z nami sprzedaż używanego auta odbywa się niezwykle sprawnie, a co najważniejsze daje maksymalną satysfakcję. Nasz skup jaguar jest liderem w skupowaniu aut tej marki (ale i nie tylko) z Warszawy jak i okolic. Sam się przekonaj kontaktując się z nami, że oferujemy najwyższe stawki!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice