Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Żoliborz Warszawa

Skup aut żoliborz działa na terenie tej dzielnicy, oraz całej Warszawy. Nasz skup oferuje skupowanie samochodów wszelakich marek. Dla nas liczy się zadowolenie klienta, a nie robienie go w balona tak jak to ma w zwyczaju robić nasza konkurencja, która de facto i tak zaczyna podupadać. Nasz skup samochodów obejmuje swoją działalnością zarówno dzielnice Warszawy jak i samą stolicę. Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym skupem aut i każda osoba, chcąca sprzedać swój samochód powinna się jak najszybciej do nas zgłosić. Wyróżniamy się na tle konkurencji przede wszystkim cenami, ponieważ od kilku lat to właśnie nasze ceny są najwyższe. W naszej działalności stawiamy na innowacyjność, dlatego stworzyliśmy specjalny adres mailowy, gdzie możecie Państwo wysyłać do nas zdjęcia swojego samochodu a my na podstawie tych zdjęć dokonamy orientacyjnej wyceny samochodu. Udogodnienia to dla nas sprawa kluczowa, ponieważ nie każdy klient ma czas aby dzwonić po fachowców - czasem człowiek woli poznać orientacyjną wartość auta i na tej podstawie zastanowić się co dalej, ponieważ nie oczekujemy że nasi klienci od razu będą chcieli sprzedać swój samochód - to oczywiste. Jesteśmy grupą odpowiedzialnych osób, dla których praca jest nie tylko odbębnieniem 8 godzin, ale swoistą pasją, którą dzielimy się z klientami. Zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak i mailowego a nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde nurtujące Państwa pytanie. Serdecznie zapraszamy, ponieważ wybierając nas macie Państwo gwarancję udanej sprzedaży oraz spokojnej głowy na przyszłość, ponieważ liczymy, że nie raz klienci do nas wrócą. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać a my przyjedziemy pod wskazany adres i załatwimy wszelkie formalności związane ze skupem. Serdecznie raz jeszcze zapraszamy!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice