Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Góra Kalwaria

Skup aut góra kalwaria to bezapelacyjnie najlepsze miejsce, gdzie należy udać się jeśli chcemy sprzedać swoje auto. Często proszę Państwa dzieje się tak wśród skupów, że oni nie liczą się z klientem i oferują często śmieszne stawki za samochody. My tacy nie jesteśmy, ponieważ dbamy o naszych klientów i szczerze wiemy, że wychodzimy na tym dobrze. Wiele nas wyróżnia spośród dość szerokiej konkurencji i bardzo nas to cieszy, ponieważ ciężką pracą doszliśmy do tego miejsca, w którym teraz się znajdujemy. Każdego klienta darzymy szacunkiem. Jesteśmy z Nim zawsze szczerzy. Dlatego właśnie wielu nam zaufało i nikt nie pożałował. Sporo klientów robiło z nami interesy już kilkakrotnie, co jest dla nas bardzo ważne, ponieważ nie często się zdarza aby w jednym skupie klient zostawiał rocznie dwa samochody. Potrafimy wyjść naprzeciw złym praktykom naszej konkurencji i to też w pewnym stopniu zaważyło na tym, że staliśmy się liderami skupów. W naszych obowiązkach leży by wszelki kontakt, czy interes przebiegał w przyjaznej i miłej atmosferze. Jesteśmy ludźmi kulturalnymi i wykonującymi swoją prace z pasją. Zawsze dążymy do kompromisu cieszącego obie strony, bo chcemy aby każda ze stron była zachwycona współpracą i musimy powiedzieć, że bardzo dobrze nam to idzie, gdyż w samym roku 2012 kupiliśmy kilka tysięcy aut a w tym roku jesteśmy już samodzielnymi liderami. Wiele czynników nas wyróżnia i jeszcze bardziej dzięki temu narażamy się konkurencji, która dopiero niedawno zauważyła spadek swoich zarobków dzięki utracie klientów na naszą korzyść. Nie jest nam ich szkoda, ponieważ brakiem uczciwości tak się właśnie kończy co nas jeszcze bardziej mobilizuje do robienia coraz to nowszych rzeczy dostosowanych pod klienta. Motoryzacja to nasza pasja, którą wynieśliśmy z kultury naszego narodu a warto zaznaczyć, że ta kultura jest bardzo bogata. Pragniemy rozwijać rynek skupu samochodów i to może nam się udać tylko dzięki Wam drodzy kierowcy. Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za przeprowadzoną transakcję i gwarantujemy maksymalne zadowolenie, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego skupu na górze Kalwarii bo tylko tam dostaniecie solidny zastrzyk gotówki za swój pojazd.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice