Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Raszyn

Każda osoba, która chce sprzedać swój samochód musi dobrze przemyśleć tą decyzję, bo często okazuje się tak, że decyzja była mało przemyślana i swoje auto sprzedawca zaoferował komuś, komu nie powinien za cenę która przyprawia o zawrót głowy. Skup aut raszyn to idealne miejsce, jeśli chcecie Państwo sprzedać swój samochód. Dla nas liczy się zadowolenie klienta a nie jego portfel. Wiele firm konkurencyjnych w tej branży oferuje często bardzo śmieszne stawki za skupowane modele i robią to drogą manipulacji, dlatego pora z tym skończyć i znaleźć odpowiedni i odpowiedzialny skup samochodów, który nie będzie robił klientów w balona. Niestety, ale robienie w balona klientów jest na porządku dziennym i trudno z tym cokolwiek zrobić, ponieważ mało jest uczciwych firm i te nieuczciwe ciężko wyprzeć. Wiemy ponadto jak często klienci zmieniają podejście do tematu skupów. Każdy skup przecież sam chce zarobić na klientach, ale my wiemy jak dobrze działa ten biznes i wiemy ponadto, że aby klient wrócił, musi mieć czarno na białym pokazane wszelkie statystyki. Skut aut raszyn nie boi się podawać statystyk i doskonale wiemy, że jeśli konkurencja daje za auto 10 000 to my bez problemu zaoferujemy 12 000 - 13 000 co powinno cieszyć każdego sprzedawcę. W Warszawie samochody zwykle są w bardzo dobrym stanie, dlatego my doceniając ich wartość oceniamy je zwykle bardzo dobrze i każdy nasz klient jest z tego faktu zadowolony. Zależy nam na zadowoleniu naszego klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasza firma utkwiła w pamięci sprzedającego jako firma uczciwa i kompetentna. Kompetencja to coś, z czym trzeba się liczyć, ponieważ bez niej nie ma szans prowadzić dobrze interesu. nasz skup aut raszyn to najlepszy wybór z możliwych i możemy to poświadczyć setkami zadowolonych klientów, których codziennie obsługujemy. Gorąco zachęcamy do odwiedzania naszego skupu aut ponieważ my wręcz ociekamy uczciwością oraz rzetelnym podejściem do klienta!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice