Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Japońskich

Samochody japońskie należą obecnie do najbardziej pożądanych a to z tego względu, że są bardzo wytrzymałe i co by nie mówić - bardzo odporne na nasze często słabe drogi. Nasz skup aut japońskich jest obecnie liderem w pozyskiwaniu tego typu samochodów. Nasze ceny są najlepsze i nie trzeba wiele, aby transakcja z nami była udana. Aby tak się stało udostępniliśmy kilka usług, które zaoszczędzą wam czas i pomogą w sprzedaży samochodu. Jedną z usług jest w pełni darmowy dojazd do klienta. Wystarczy umówić się telefonicznie na wizytę, a nasz pracownik pojawi się u Państwa w określonym przez Was terminie. Dodatkowo równie bezpłatnie możecie Państwo skorzystać z profesjonalnej wyceny, której cena końcowa jest zgodna z realną wartością oferowanego samochodu. Może dokonać również wyceny online, wystarczy nam wysłać tylko kilka zdjęć swojego samochodu a my na drugi dzień wyślemy szczegółową wycenę. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat, wiemy doskonale jak ważny jest klient. To dzięki Niemu nasza firma może dalej się rozwijać, oraz wprowadzać nowe udogodnienia. Wszystkie nowe promocje powstają dla naszych klientów. Oferujemy tak wysokie ceny skupów, aby przyciągnąć więcej klientów, a co za tym idzie, możemy pozwolić sobie na oferowanie wysokich cen za odkup samochodu. Nasi konkurenci robią zupełnie inaczej skupując auta tanio i odsprzedając za podwójną cenę. Tak nie można robić. Wiemy jak ważny jest klient i Jego opinia oraz zadowolenie, dlatego robimy wszystko, aby współpraca z naszym skupem aut japońskich była możliwie jak najprostsza i najszybsza. Jedną z oszczędności czasu, jaką gwarantujemy naszemu każdemu klientowi to załatwienie wszystkich spraw formalnych, które powiązane są ze sprzedażą samochodu. Wypłata pieniędzy jest tego samego dnia, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego skupu.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice