Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Jabłonna

Skup aut Jabłonna to najlepsze miejsce, gdzie możecie ze spokojem sprzedać swoje auto. Samochody skupowane przez nasz skup to różnego rodzaju modele. Nie patrzymy szczególnie na rodzaj samochodu oraz jego przeznaczenie co w praktyce oznacza, że skupujemy dosłownie wszystko. Za odkupione samochody oferujemy gotówkę od ręki lub przelew bankowy, w zależności od decyzji klienta. Nasz skup aut znajduje się w centrum Jabłonnej z dobrym dojazdem, dlatego nie powinniście mieć Państwo problemów aby do nas trafić. Obserwując dzisiejszy rynek motoryzacyjny, w oczy rzuca się fakt, iż coraz więcej osób sprzedaje swoje samochody, wystawiając je na portalach ogłoszeniowych. Jest to strata czasu na oczekiwanie potencjalnego zainteresowanego, oraz pieniędzy, ponieważ takie ogłoszenie sporo kosztuje. Często ludzie kupują samochody z aukcji internetowych i potem jest płacz, że auto pojeździ tydzień i klapa. Kłopot stoi za równo po stronie sprzedającego jak i kupującego. Dlatego właśnie warto wybrać nasz skup aut jabłonna ponieważ nie tylko potrafimy dobrze zdiagnozować samochód ale do tego oferujemy najwyższe ceny za jego zakup. Działamy na rynku już od wielu lat, dlatego jesteśmy bogaci w doświadczenia i wiemy to, że klient to najważniejsza osoba w naszej firmie. Niestety, ale niewiele osób z konkurencji dba o klientów co właściwie nas cieszy, bo dzięki temu sami zdobywamy klientów. Naszym głównym celem to zadowolenie klienta i, dlatego udostępniliśmy Państwu również bezpłatną wycenę Waszego samochodu, dokonywanego przez najlepiej przeszkolonych rzeczoznawców, którzy w profesjonalny sposób ocenią wartość samochodu, a przy tym są skorzy do negocjacji co jest w pewnym sensie punktem zaczepnym dla klienta.Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność profesjonalnego podejścia do klienta, oraz uczciwości naszych pracowników, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde Państwa zapytanie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice