Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Wawer Warszawa

Samochody to dość szeroka dziedzina, ponieważ tak jak wiele jest samochodów tak samo wiele jest firm, które je skupują lub po prostu wyceniają. Skup aut wawer to idealne miejsce, jeśli szukacie Państwo rzetelnego skupu, który nie będzie patrzył na stan swojego konta a na zadowolenie klienta. Skup aut wawer to najrozsądniejsza opcja, ponieważ dzięki nam otrzymacie Państwo solidny zastrzyk gotówki, a kto wie - może za te pieniądze kupicie Państwo inne auto. Obiecujemy szybki oraz darmowy dojazd do klienta, dla nas nie ma barier. Dzięki naszemu doświadczeniu wycenimy Państwa pojazd jak najlepiej potrafimy. Zaoferujemy kwotę, z której będziecie Państwo na sto procent zadowoleni, ponieważ nie zwykliśmy robić czegoś pod siebie, a pod klienta. Nasza firma istnieje w tej branży od wielu lat i cieszy się dużym zaufaniem. Jesteśmy ludźmi z doświadczeniem i kochający swoją prace, którzy od początku budowali tę firmę i dlatego dzisiaj możemy powiedzieć, że kroczymy dobrą drogą gdyż każdy nasz klient rozumie nasze myślenie. My myślimy o tym, aby każdy był zadowolony. Wycena samochodów to nasza pasja, ponieważ nasi fachowcy uczyli się tego fachu za granicą. Skupujemy samochody każdej marki, dlatego musimy mieć potężną wiedzę co do wyceny, gdyż nie każdy potrafi racjonalnie określić wartość Jaguara tylko na podstawie ładnego wyglądu i dobrego brzmienia silnika. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą kwotę za używany samochód na terenie całej Warszawy. Nie jesteśmy jak konkurencja, która nie dba o klienta. To nie jest w naszym typie, poza tym - nikt jeszcze na oszustwie daleko nie zaszedł, dlatego z powagą podchodzimy do swojej pracy, która daje nam mnóstwo radości. Nasz skup samochodów używanych jest najchętniej wybierany a sami w jakiś sposób staliśmy się lideremy w skupie. Serdecznie do nas zapraszamy, ponieważ tylko my oferujemy najlepsze ceny na rynku skupu samochodów. Warto wybrać właśnie nas. Kontakt z nami jest bardzo prost , wystarczy ze odwiedzisz nas w siedzibie naszej firmy lub zadzwonisz, możesz się także skontaktować z nami poprzez pocztę elektroniczną. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice