Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Cabrio

Cabrio to piękne samochody, ponieważ w ciepły letni wieczór możemy nim pojechać w daleką podróż i poczuć wiatr we włosach. Często się jednak zdarza tak, że ludzie decydują się sprzedać te samochody. Nasz skup aut cabrio to najlepsze miejsce, jeśli chcecie Państwo sprzedać swój pojazd. Nasi klienci doceniają nas, za jakość transakcji i przyjazną obsługę, często słyszymy od sprzedawców, że interesy z nami to prawdziwa przyjemność. Nowe, stare, oraz po wypadkowe. Szanujemy naszych klientów i ich czas. Dlatego oferujemy Wam zupełnie za darmo dojazd do klienta wraz z oszacowaniem wartości jego auta. To nie żart, takie promocje nie zdarzają się często, jesteśmy tego świadomi. Wiemy także, jak często klienci są oszukiwani, ponieważ widzimy na co dzień takie sytuacje, jak brak zaangażowania wśród innych sprzedawców. Dla nas to ciężka sytuacja, kiedy człowiek odchodzi oszukany. My tacy nie jesteśmy. Cabrio to piękne auta i każdy powinien realnie je kupować, ale powtarzamy - realnie! za realną cenę. Dla naszych klientów mamy także wspaniałe udogodnienie, zapraszamy do wypełniania naszego formularza on-line i załączenia kilku zdjęć Waszego auta, aby przekonać się ile orientacyjnie jest ono warte, to wszystko bez wychodzenia z domu! Naszą pracę wykonujemy z całkowitym poświeceniem, aby każdy klient wiedział, że na nas można całkowicie polegać. Gwarantujemy Ci Szanowny kliencie, że oferujemy najlepsze ceny na całym polskim rynku, za te piękne auta. Dlatego nie trać czasu, na szperanie w Internecie, bo już znalazłeś to czego szukałeś choć pewnie jeszcze o tym nie wiesz. Warto nam zaufać, ponieważ tylko my możemy zagwarantować to, czego inni nie mogą. Wierzymy, że każdą transakcję da się wykonać tak by obie strony były zadowolone, kompromis to złoty środek na wszystko. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu, ponieważ wierzymy, że tylko my jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny za Państwa samochody. Cabrio to piękne auta i winno się je godnie sprzedawać, za godne pieniądze.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice