Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Terenowych

Auta terenowe to wielkie maszyny, które idealnie nadają się na Polskie drogi. Nie są one autami tanimi i my to doskonale rozumiemy, dlatego nasz skup oferuje najlepsze ceny. Skup aut terenowych to renomowana firma, która obecnie jest liderem w skupie samochodów terenowych. Chcesz sprzedać auto szybko i wygodnie, ale boisz się oddać auto do obcego autokomisu? Skup aut terenowych proponuje możliwość bardzo szybkiej sprzedaży każdego samochodu terenowego za świetne pieniądze. Dodatkowo oferujemy darmową i rzetelną wycenę, wykonywaną przez fachowca, który oceni rzeczywistą wartość Państwa pojazdu. Jesteśmy firmą uczciwą, która chce zdobywać jak najwięcej zadowolonych klientów, a co za tym idzie firma otrzymuje dobrą opinie. Warto zainteresować się naszą ofertą, ponieważ nie tracąc czasu ani pieniędzy, możemy szybko i w przyjemny sposób sprzedać swój samochód terenowy. Wykonujemy naszą pracę z ogromną pasją, po to by pomagać każdemu klientowi. Z doświadczenia wiemy, że liczy się szacunek, zaufanie oraz szczerość. Jeśli to Was nie przekonuje, ani nawet tysiące zadowolonych klientów to wystarczy sprawdzić nasze statystyki. W roku 2012 byliśmy liderami, w roku 2013 też jesteśmy liderami i mamy nadzieję, że w roku 2050 też będziemy liderami. Skupujemy auta po bardzo atrakcyjnych cenach dla sprzedającego. Nasz skup jest szybki, prosty i bezproblemowy. Prosimy o wypełnienie formularza i dodanie do niego kilku zdjęć. Wiemy, że nie każdy ma trochę wolnego czasu, aby umawiać się z nami przez telefon, dlatego w myśl idącej do przodu technologii proponujemy wycenę on-line która jest tak samo dobra jak rzeczywista. Gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności związanych ze sprzedażą auta oraz gotówkę w ciągu 30 minut. Jeżeli jednak mają państwo jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice