Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Dostawczych

Auta dostawcze to ten typ samochodów, które ciężko jest sprzedać, ponieważ są wyeksploatowane. Nasza oferta może okazać się bardzo korzystna dla potencjalnego klienta, ponieważ oferujemy wiele ciekawych usług, które oszczędzą Państwa cenny czas i pieniądze. Jedną z usług, które preferujemy to w pełni darmowy dojazd do klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedać swój samochód, lecz odległość jest zbyt duża do naszego skupu. Nasz skup aut dostawczych oferuje same dobre i innowacyjne możliwości, takie jak wycena on-line oraz inne, ciekawe rozwiązania. Oferowane przez nasz skup ceny są bardzo wysokie, ponieważ zatrudniamy tylko uczciwych fachowców. Wycenią oni Wasz samochód realnie, co do wartości pojazdu i to również całkowicie darmowo. Nasz skup to legalnie działająca firma, która oferuje wysokie ceny za Państwa auta, ponieważ chcemy, aby klienci, którzy skorzystali z naszych usług, polecili nas swojej rodzinie oraz znajomym.Wielu klientów już nas poleciło za co jesteśmy im szczerze wdzięczni, ale jako lider skupu pragniemy codziennie się rozwijać i dzięki tym zdobyć codziennie nowych klientów. Nie jest to łatwe, jednak dzięki naszemu podejściu jest efektowne. Wychodzimy z założenia, iż lepiej podać uczciwą cenę za samochód i zyskać dobrą opinię, dzięki czemu zyskamy znacznie więcej klientów, i nasze zarobki będą w stanie utrzymać firmę. Możecie Państwo skorzystać również z darmowej wyceny on-line, gdzie wystarczy wypełnić formularz i wysłać zdjęcia danego pojazdu. Nasi pracownicy realnie wycenią wartość pojazdu, odeślą cenę i potem decyzja należy do Ciebie kliencie! W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego skupu lub do kontaktu telefonicznego z nami.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice