Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Piaseczno

Skup aut piaseczno to zdecydowanie najrozsądniejsze miejsce, gdzie możecie Państwo sprzedać swój samochód. Zakup samochodów dobrej, jakości i po interesujących cenach jest naszym zadaniem. O każdym czasie możemy znaleźć ofertę przygotowaną specjalnie dla Was. Polacy to niestety bardzo dziwny naród. Polacy bojąc się wysokich kosztów napraw kupują tylko egzemplarze w idealnym stanie niewymagające po kupnie żadnych nakładów finansowych a i często potrafią się nadziać. Warto zainteresować się naszą ofertą, ponieważ nie tracąc czasu ani pieniędzy, możemy szybko i w przyjemny sposób sprzedać swój samochód. Oferujemy również wycenę przez internet. Wystarczy nam wysłać kilka zdjęć swojego samochodu a nasi pracownicy w ciągu jednej doby wykonają orientacyjnej wyceny. Dla nas samochody to nie są zwykłe puszki na kółkach. Bez względu na stan czy markę, dla nas każde auto jest piękne, bo kochamy naszą pracę i każdego dnia o każdej porze wykonujemy ją z pasją, bo urodziliśmy się w takim kraju, gdzie pasja ma szczególne znaczenie. Jeśli nie wierzycie nam na słowo skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Nasi Konsultanci odpowiedzą na każdą wątpliwość. Dajemy Wam najlepsze ceny w całym województwie, a każda nasza transakcja przebiega w jak najlepszej przyjacielskiej atmosferze, czym nie może pochwalić się żaden inny skup samochodów. Dążymy do tego, by obie strony były w pełni zadowolone. Interesującym faktem jest, że współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z firmami. Wiele firm nie raz sprzedawało nam swoje służbowe samochody i za to jesteśmy im wdzięczni. Jesteśmy nowoczesną firmą a w naszych szeregach znajdują się pracownicy zarówno starsi, jak i młodsi którzy zdobywają doświadczenie do założenia własnego skupu w przyszłości. Szanujemy naszych klientów i ich czas. Dlatego oferujemy Wam zupełnie za darmo dojazd do klienta wraz z oszacowaniem wartości jego auta. Nasz skup to gwarancja uczciwości, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Skontaktujecie się Państwo z nami telefonicznie lub drogą mailową a jesteśmy pewni, że nasi pracownicy odpowiedzą na każde Państwa pytanie, a wiemy że wiele tych pytań zazwyczaj jest.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice