Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Ząbki

Skup aut ząbki to idealne miejsce, gdzie możecie Państwo sprzedać swój samochód po bardzo dobrych cenach. Nasza firma i nasz skup ząbki identyfikuje się z rzetelnością oraz maksymalnym poszanowaniem klienta, dzięki czemu nasz skup wybrało już tak wiele osób. Dla klienta przygotowaliśmy najlepszy zespół ludzi, który zajmuje się wyceną i obsługa sprzedającego i zrobi to w fantastycznej atmosferze jak to ma w tradycji nasza firma. Jesteśmy grupą ludzi kochających motoryzacje. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. Często proszę Państwa dzieje się tak wśród skupów, że oni nie liczą się z klientem i oferują często śmieszne stawki za samochody. My tacy nie jesteśmy, ponieważ dbamy o naszych klientów i szczerze wiemy, że wychodzimy na tym dobrze, ponieważ uczciwość to podstawa dobrych relacji sprzedawca - kupiec. To co nas jeszcze wyróżnia to odpowiednie podejście do klienta, ponieważ wiemy doskonale jak ważny dla niego jest jego samochód. Każdy ma przecież sentyment do sprzedawanego pojazdu i my o tym wiemy, dlatego nasze ceny są wyższe o ten aspekt. Każda osoba sprzedająca swoje auto dość dobrze stara się przemyśleć tą sytuację, jednak czasami popełnia ten błąd, że ulega pokusie chorych reklam konkurencji. Dlatego warto wybrać nas a nie ich. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najwyższa w Ząbkach oraz całej Warszawie, a na potwierdzenie tych słów możemy przytoczyć pewną statystykę, która mówi nam, że jeśli samochód jest wart 18 000 u konkurencji to u nas można za niego otrzymać bardziej realną wycenę szacowaną na blisko 23 000, co jest znakomitą wiadomością dla potencjalnego sprzedającego. Dzięki naszemu doświadczeniu stawimy czoła najtrudniejszym wymogom klienta, a wiemy przecież doskonale jak wymagająca jest ta grupa konsumentów. Zachęcamy do kontaktu z naszym skupem, a jesteśmy w 100% przekonani, że otrzymacie Państwo dokładnie to, czego oczekujecie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice