Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Seat

Marka Seat jest bardzo popularna na naszym Polskim rynku motoryzacyjnym. Wśród naszych rodaków cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co można zobaczyć na drogach Warszawy czy innych miast naszego kraju. Nowe modele są bardzo charakterystyczne, ich sylwetka sprawia, że użytkownicy tychże pojazdów czują się jak w bardzo luksusowych samochodach. Dlatego też sprzedając swojego Seata, każdy szuka skupu w którym solidnie za niego zapłacą. W Warszawie jest skup seat, który przyjmie każdy model, za który oczywiście bardzo dobrze zapłaci. Od wielu lat skupujemy auta tej marki, doskonale wiemy czemu należy się przyjrzeć wyceniając każdego Seata. Nasza firma słynie z profesjonalnego podejścia do klienta i bardzo konkurencyjnych cen. Wielu ludzi już obdarzyło nas swoim zaufaniem, sprzedając nam za godziwe pieniądze swoje cztery kółka. Nasi pracownicy zawsze dokładają wszelkich starań, aby klient wyszedł ze skupu zadowolony, oraz z kieszenią pełną pieniędzy. Każdego dnia przyjeżdżają do nas nowi klienci, którzy szukają miejsca, gdzie otrzymają satysfakcjonujące oferty kupna dla swoich aut. Doskonale wiemy jak cenne jest każde auto dla swojego właściciela, wielu z nich przywiązuje się do swojego samochodu jak do przyjaciela. Dlatego też jedynie na prawdę dobra oferta może go skłonić do sprzedaży. My do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując mu w pełni profesjonalną obsługę. Dbając o wygodę naszych potencjalnych kontrahentów dodaliśmy w ostatnim czasie możliwość wyceny samochodów przez internet. Takie wirtualne oszacowanie nie trwa długo, już po zaledwie kilkunastu minutach od wysłania do nas formularzu możecie Państwo otrzymać szczegółową odpowiedź. Zazwyczaj nasze oferty są w pełni zadowalające, ale warto tutaj zaznaczyć, że jest to tylko wstępna wycena, która bardzo często ulega zmianie. Ale beż obaw, zazwyczaj ulega takiej zmianie, która jest jak najbardziej korzystna dla naszego kontrahenta. Dopiero po realnych oględzinach auta w naszym salonie możemy przedstawić realną i rzetelną ofertę.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice