Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Mokotów Warszawa

Sprzedaż samochodu to zawsze ważne wydarzenie w życiu każdego kierowcy, dlatego winien on zadbać o to, aby jego pojazd trafił w najlepsze możliwe ręce. Nasz skup aut oferuje najkorzystniejsze warunki sprzedaży na terenie Mokotowa oraz całej Warszawy. Darmowa wycena zostanie dokonana po bliższych oględzinach auta z zewnątrz jak i wewnątrz oraz po sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu. Skup aut mokotów cieszy się powszechnym szacunkiem oraz dobrym rozgłosem, ponieważ podchodzimy do sprawy w bardzo dobry sposób. Obecnie nasz skup jest jednym z liderem na terenie całej Warszawy, dlatego cieszymy się z tego faktu, gdyż dodaje nam to skrzydeł i powoduje, ze chcemy coraz więcej robić dla dobra klienta. Jesteśmy nowoczesną firmą, dlatego oferujemy kilka sposobów na wycenę Państwa samochodów. Tylko dla Was i waszej wygody oferujemy darmową wycenę. Nasi specjaliści przyjadą do Was i z uśmiechem na twarzy wycenią wasze cudo. Jeśli nie macie czasu, bądź chcecie tylko ogólnie wiedzieć, ile warte jest wasze auto z przyjemnością wycenimy Wasz samochód nawet na podstawie zdjęć. Jedynie co musicie zrobić to wysłać je do nas drogą mailową. kupujemy auta po bardzo atrakcyjnych cenach dla sprzedającego. Nasz skup jest szybki, prosty i bezproblemowy. Wystarczy udać się do naszego Skupu aut Mokotów a resztą zajmą się nasi wykwalifikowani fachowcy. Od lat kroczymy tą drogą i jak do tej pory nigdy w siebie nie zwątpiliśmy co zaowocowało tym, że obecnie możemy nazwać siebie chyba najlepszym skupem w całej Warszawie oraz mokotowie. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut mokotów, ponieważ wybierając nasz skup macie Państwo absolutną gwarancję tego, że Wasz samochód znajdzie się w dobrym rękach a Państwa konto bankowe tego samego dnia zmieni swoją wartość i to na plus. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Nie ma sensu zwlekać w niepewności. Wycenimy go na podstawie zdjęć. Nasz skup aut oferuje najkorzystniejsze warunki sprzedaży na terenie całej Warszawy.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice