Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Za Gotówkę

Nie każdy skup aut oferuje gotówkę za kupowane modele. Nasz skup aut za gotówkę to właśnie oferuje. Jesteśmy pod tym względem absolutnymi liderami. Nasz skup posiada wieloletnie doświadczenie a także wielu zadowolonych klientów, których zdobyliśmy dzięki naszym kapitalnym cenom, które nie mają sobie równych. Gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności związanych ze sprzedażą auta oraz gotówkę w ciągu 30 minut. Oferujemy najwyższe ceny. Staramy się w każdy sposób ułatwić klientowi cała tę formalność. Dlatego też przygotowaliśmy opcje wysłania zdjęć auta na naszego maila, przy czym nasi specjaliści realnie ocenią wartość pojazdu. Taka innowacja dobrze się w Polsce sprawdza a my jesteśmy jego prekursorami. Zarówno modele starsze jak i praktycznie nowe pojawiają się na rynku wtórnym w zawrotnych ilościach. Potencjalny kupiec poszukujący samochodu na tym rynku wie doskonale, że najlepsze auta pochodzą ze skupów a wcześniej to skupy wydają krocie za takie samochody. Nasz skup to dobre miejsce na sowity zarobek, ponieważ to też część biznesu dla sprzedającego. W ostatnim roku staliśmy się samodzielnym liderem w branży skupów samochodów. To właśnie nasza firma kupiła najwięcej ilości samochodów zarówno osobowych jak i terenowych w roku 2012 a i w 2013 jesteśmy już samodzielnymi liderami. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę a gotówka jest wypłacana tego samego dnia. Skupujemy auta dosłownie każdej marki, a dzięki naszemu profesjonalizmowi dzisiaj jesteśmy już liderami skupów. Dla nas samochody to nie są zwykłe puszki na kółkach. Bez względu na stan czy markę, dla nas każde auto jest piękne, bo kochamy naszą pracę i każdego dnia o każdej porze wykonujemy ją z pasją. Muszą Państwo wiedzieć, że gwarantem udanej transakcji to obopulna korzyść i my wychodzimy z założenia, że jeśli obydwie strony znajdą się pośrodku udanej negocjacji to negocjacja jest w pełni udana. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu po solidny zastrzyk gotówki.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice