Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Ożarów Mazowiecki

Jeśli chcecie Państwo sprzedać auto w atrakcyjnej dla Was cenie to dobrze trafiliście, ponieważ skup aut ożarów mazowiecki cieszy się nieposzlakowaną opinią oraz jest gwarantem najlepszych cen. Wiele nas wyróżnia, ale nader wszystko wyróżnia nas cena, a jak wiemy pieniądze grają tu olbrzymią rolę, dlatego warto właśnie nas wybrać, jeśli Państwo szukacie odpowiedniego kupca, który za dobre pieniądze odkupi Wasz samochód. Znakomicie znamy ten rynek, bo przecież na terenie Ożarowa Mazowieckiego działamy od przeszło 10 lat i jesteśmy absolutnie liderami w skupie samochodów. Oferujemy bardzo szybka i rzetelną wycenę samochodu przez naszych wykwalifikowanych rzeczoznawców oraz bliskich współpracowników, dla których liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów a nie grubość własnego portfela, o czym przekonało się już blisko kilka tysięcy zadowolonych kierowców. Dla komfortu klienta, dajemy wiele możliwości skontaktowania się z nami, klient może nas odwiedzić, ale także skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną. Nasz skup aut ożarów mazowiecki oferuje ponadto gotowe formularze do wyceny on-line. Wystarczy wypełnić tam dane, wysłać nam kilka zdjęć a my na ich podstawie dokonamy szczegółowej analizy oraz orientacyjnej wyceny samochodu. Auta skupujemy od osób prywatnych, ale także od firm (floty samochodowe, firmy windykacyjne). Drogi kliencie proponujemy wiele sposobów kontaktu, możecie państwa odwiedzić nas w firmie, ale także skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą e-mail. W naszej firmie jesteś obsłużony profesjonalnie, szybko i sprawnie! Poświęcasz na transakcję minimalną ilość czasu, ponieważ wszystkie sprawy tzw. papierkowe wykonujemy sami, bez konieczności dręczenia klientów. Skupujemy także auta niesprawne. Sporządzamy umowę kupna - sprzedaży samochodu, wypowiadamy także OC. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami, ponieważ już sam kontakt telefoniczny jest świetnym nawiązaniem współpracy.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice