Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Używanych

Auta używane to praktycznie 95% samochodów, które trafią na nasz skup aut używanych. Samochody to dość szeroka dziedzina, ponieważ tak jak wiele jest samochodów tak samo wiele jest firm, które je skupują lub po prostu wyceniają. Jednak nie każda firma jest tak uczciwa jak nasza i jesteśmy tego pewni. My myślimy o tym, aby każdy był zadowolony. Wycena samochodów to nasza pasja, ponieważ nasi fachowcy uczyli się tego fachu za granicą. Skupujemy samochody każdej marki, dlatego musimy mieć potężną wiedzę co do wyceny, gdyż nie każdy potrafi racjonalnie określić wartość egzotycznego samochodu. Można śmiało liczyć na wspaniałe ceny oraz przyjemną współprace z naszymi pracownikami w skupie. Wiele nas wyróżnia spośród dość szerokiej konkurencji i bardzo nas to cieszy, ponieważ ciężką pracą doszliśmy do tego miejsca, w którym teraz się znajdujemy .Nasza wycena jest darmowa, co jest również dobrą ofertą, gdyż nasza konkurencja słynąca z braku poszanowania klienta nie potrafi nic zrobić za darmo. My robimy to wszystko za darmo, ponieważ nie wyobrażamy sobie brać pieniędzy za coś, co jest właściwie tak łatwe, że powinno być darmowe. Skup aut używanych to najlepszy wyybór. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najwyższa w kraju i mówimy tutaj całkowitą prawdę, ponieważ jeszcze żadna firma nie przebiła naszych cen z czego jesteśmy dumni. Chcemy, aby nasza firma kojarzyła się z uczciwością i rzetelnością. Przy sprzedaży załatwiamy wszystkie sprawy formalne związane ze sprzedażą. Jesteśmy grupą odpowiedzialnych osób, dla których praca jest nie tylko odbębnieniem 8 godzin, ale swoistą pasją, którą dzielimy się z klientami. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu a na własne oczy przekonacie się Państwo, że jesteśmy najlepszym wyborem.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice