Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Infiniti

Skup infiniti to jedyne takie miejsce w całej Warszawie, które za przyzwoite ceny skupuje auta marki Infiniti. Jak wszyscy wiemy, samochody te kojarzą się przede wszystkim z masywnymi autami, ale jest też wielu pasjonatów motoryzacyjnych, którzy będą się sprzeczać, bo równie dobrze może się ta marka kojarzyć nam ze sportowymi autami. Symboliką aut sportowych będzie zdecydowanie model Infiniti Essence, który możemy niezwykle rzadko spotkać na ulicach naszej Warszawy. Zatem jeżeli ktoś zdecyduje się na sprzedaż takiego cuda, to musi się liczyć z tym, że to nie będzie takie proste. Fakt chętnych do kupna to może i by było na pęczki, jednak jeśli chodzi o pieniądze, to już podejrzewam, że ludzie by się sypali. Dlatego nas skup Infiniti to najlepsze miejsce na wszystkie modele tej marki. Możemy się poszczycić zakupem na prawdę różnych modeli, bardzo często sporadycznie spotykanych na naszych drogach. Nic dziwnego, że ludzie wybierają właśnie nas, bo przecież nikt nie jest w stanie zaoferować im tak wysokich cen, nawet konkurencja nie daje rady nas przebić. Każdego dnia staramy się, aby nasi klienci mogli czuć się komfortowo i szczęśliwie dokonywując transakcji właśnie z nami! Przez to możesz sam sprawdzić, jak często wybierają nas, a nie inne konkurencyjne skupy. Takich miejsc jak skup infiniti w Warszawie nie ma wielu, nawet odważyłbym się powiedzieć, że takich jak nasz to nie ma żadnego! Możesz być pewny, że powierzając nam swoje auto, zostawiasz go w dobrych rękach! Skupujemy samochody nie od dziś i doskonale wiemy co liczy się dla klienta, dlatego też staramy się, aby każdy kto do nas przyjedzie, odjechał zadowolony z dobitego interesu. Jeżeli zastanawiasz się nad sprzedażą swojego auta, to koniecznie musisz się z nami skontaktować. Pozostajemy do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail, jak i numerem telefonu. Pisz lub dzwoń, pytaj się i dowiaduj - my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wytłumaczymy jak to wszystko się odbywa i umówimy na ewentualne spotkanie w naszym skupie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice