Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Raków Warszawa

Skup aut raków to świetne miejsce, gdzie możecie Państwo sprzedać swój samochód. Nie musimy przytaczać tutaj opinii naszych klientów, ponieważ zebranie ich wszystkich zajęło by nam kilka tygodni. Jesteśmy profesjonalistami i dumnie o tym mówimy. Jeśli nie wierzycie nam na słowo skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Nasi Konsultanci odpowiedzą na każdą wątpliwość. Dajemy Wam najlepsze ceny w całym województwie, a każda nasza transakcja przebiega w jak najlepszej przyjacielskiej atmosferze. Nie jesteśmy kolejnym skupem, który manipuluje swoimi klientami myśląc, że oni się nie połapią. Nie, my tacy nie jesteśmy a samochody które skupujemy zawsze są dobrze traktowane. Każdemu na starcie gwarantujemy darmowy dojazd do klienta i zupełnie bezpłatna profesjonalną wycenę waszego auta, nasi specjaliści zwrócą uwagę na stan techniczny oraz wizualny auta, datę produkcji i przebieg. Dla nas nie ma ograniczeń, dlatego tak wielu klientów zgodziło się z nami współpracować. Bywają firmy, które pragną wyrwać jedynie jak najwięcej pieniędzy od klienta nie zważając na nic więcej prócz cyferek na koncie. Dla skupu aut raków nie ma znaczenia kasa na koncie a zadowolenie klienta. Możemy dzisiaj z dumą powiedzieć, że jesteśmy liderami w dziedzinie skupu samochodów i jeszcze długo to się nie zmieni, bo nasze podejście do klientów również się nie zmieni. Naszą firmę wyróżnia odpowiedzialność, dokładność, uczciwość, i zaufanie, jakim darzą nas klienci, nie bez powodu utrzymujemy się na rynku już od kilku lat. Od zawsze zależy na udanym interesie, z którego obie strony będą bardzo zadowolone. Muszą Państwo wiedzieć, że gwarantem udanej transakcji to obupulna korzyść i my wychodzimy z założenia, że jeśli obydwie strony znajdą się pośrodku udanej negocjacji to negocjacja jest w pełni udana. Przemawia za nami doświadczenie, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami obojętnie czy telefonicznie, czy też e-mailowo. Możecie mieć Państwo gwarancję, że otrzymacie wszystko to, co potrzebujecie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice