Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Praga Południe Warszawa

Skup aut praga południe serdecznie zaprasza do swojej siedziby, ponieważ to jedyne miejsce w całej Warszawie gdzie możecie Państwo za dobre pieniądze sprzedać swój samochód. Skup aut praga południe w swoich szeregach zatrudnia najlepszych rzeczoznawców. My doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak należy ocenić poszczególne modele samochodu, na co warto zwracać uwagę i co jest czynnikiem, który skutecznie zwiększa wartość pojazdu sprzedającego. Jesteśmy grupą ludzi kochających motoryzacje. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najwyższa w stolicy a jak wiemy doskonale, Warszawa to miejsce, gdzie ludzie bardzo cenią swoje pojazdy. Skupujemy wszystkie auta. Nieważna jest marka. Gotówkę otrzymacie Państwo od ręki. Jesteśmy firmą uczciwą i profesjonalną. Zadowolenie klienta to dla nas priorytet. Z naszą firmą można skontaktować się telefonicznie jak też drogą mailową. Możecie Państwo wysłać do nas zdjęcie swojego samochodu a nasi pracownicy tylko na tej podstawie dokonają orientacyjnej wyceny samochodu. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. Znamy właściwie już każdy pojazd, dlatego tak wielu klientów zechciało z nami współpracować i wystarczy tylko do nich zadzwonić a dowiecie się Państwo, że każdy tylko pochwali współpracę z nami. Naszych pracowników cechują nienaganne maniery i kultura. Praca zawsze w miłej atmosferze. Jako priorytet stawiamy zadowolenie klienta i będziemy o tym jeszcze nie raz wspominać ponieważ to jedna z tych cech, jakich brakuje naszej konkurencji i może dzięki temu jesteśmy obecnie jednym z liderów na tym rynku. Wybierając nasz skup macie Państwo gwarancję zadowolenia i bezproblemowej współpracy, ponieważ jeszcze tego samego dnia pieniądze wylądują na Państwa koncie a samochód zostanie w dobrych rękach.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice