Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Bemowo Warszawa

Skup aut bemowo w dzielnicy, którą jest Warszawa to zdecydowanie najlepsze miejsce, gdzie możecie porozmawiać o samochodach. Czy tylko porozmawiać? Oczywiście, że nie. Nasz skup oferuje skupowanie samochodów wszelakich marek. Dla nas liczy się zadowolenie klienta, a nie robienie go w balona tak jak to ma w zwyczaju robić nasza konkurencja, która de facto i tak zaczyna podupadać. Nasze ceny są obecnie najwyższe za proponowane modele, dlatego wywindowało nas to na szczyt i obecnie jesteśmy liderami w zakresie skupu samochodów. Zajmujemy się skupem aut praktycznie każdej marki i modelu. Doskonale wiemy jak w dzisiejszych czasach ciężko sprzedać samochód w satysfakcjonującej nas cenie. Nasza firma oferuje najwyższe ceny w całym Bemowie a samochody, które są nam sprzedawane znajdują się w najlepszych rękach. Na polskich drogach pojawia się coraz więcej aut, a tym samym na rynku rośnie liczba nowych aut. Jeśli postanowiliście Państwo zakupić nowy samochód, a stary samochód sprzedać lub po prostu potrzebujecie pilnie sprzedać auto po atrakcyjnej cenie to serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut. Jesteśmy liderami a co za tym idzie, musimy odpowiedzialnie podchodzić do klienta co zresztą nam się udaje, ponieważ każdy klient co przychodzi do nas sprzedać swój samochód zawsze wychodzi zadowolony. To co nas wyróżnia to sposób wyceny za poszczególne modele, ponieważ możemy to robić dojeżdżając do klienta, bądź też dokonać wyceny mailowo co jest niejako udogodnieniem i wielką innowacją na tym rynku .Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą oferta to bardzo serdecznie zapraszamy do naszej firmy, ponieważ tylko nasza firma może Państwa uszczęśliwić, gdyż nasze i tylko nasze ceny są obecnie zdecydowanie najwyższe w całej Warszawie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice