Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Marki

Marki to miejscowość, która znajduje się za Warszawą i ciekawym tam miejscem jest skup aut marki. Ciekawym ostatnimi czasy w tym biznesie jest oszustwo i zmiana nazwy swojego skupu. My nie oszukujemy klientów i nie zmieniamy swojej nazwy. Bazujemy na swojej legendzie już tyle lat, że aż ciężko zliczyć wszystkie auta, które skupiliśmy. Nasz skup także oferuje taką wygodę przeprowadzonych usług. Dzięki temu, iż stosujemy metody bezpośredniego odkupu aut od Klienta jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze ceny. Staramy się, aby oferty składane przez naszych rzeczoznawców były jak najbardziej atrakcyjne, bo nie ma innej opcji, że klient sprzeda nam swoje auto. W skład naszej oferty wchodzi wiele atrakcyjnych opcji, które uatrakcyjnią i ułatwią przejście przez całą sprzedaż, a jest to między innymi darmowy dojazd do klienta w dowolne miejsce Polski. Posiadamy własny transport, dzięki któremu możemy odkupić auta powypadkowe i zepsute. Wiele firm robi ten błąd, że za auta powypadkowe zaniżają ich wartość i łupią klientów. Proszę Państwa ... to jest abstrakcja, ale niestety ciężko każdemu z osobna wytłumaczyć, że nawet auto powypadkowe może mieć sporą wartość. Tak się po prostu przyjęło. Jesteśmy bardzo rzetelną i co by nie mówić szczęśliwą firmą a wpływ ma na to fakt, iż nasz skup chce pozyskiwać jak najwięcej klientów, którym zaoferujemy wysokie oferty odkupienia Ich samochodów, a dzięki temu zyskujemy zaufanie i szacunek klientów co czyni nas szczęśliwymi. Wystarczy skorzystać z naszych usług i cieszyć się z łatwej i szybkiej sprzedaży Państwa samochodu. Skupujemy auta osobowe, bez względu na markę, model i stan. Jedynie na co zwracamy uwagę to stan techniczny, rocznik oraz co najważniejsze - stan wizualny. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu, ponieważ to jedyne sensowne miejsce gdzie sprzedacie Państwo swój samochód za godną stawkę.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice