Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Pruszków

Pruszków nie kojarzy się zbyt dobrze, jednak pora to zmienić ponieważ skup aut pruszków to obecnie lider w skupie samochodów, który oferuje najlepsze rynkowe ceny za skup samochodów. Wiemy jak ciężko kierowcy jest sprzedać jego samochód, to w pewnym sensie dla niego ból bo jeździł nim wiele lat. Dla nas nie liczy się zysk ale dobro klienta o czym większość handlowców wyraźnie zapomina. Odkąd nasz skup powstał i działa na tym rynku, działy się rzeczy różne. Czasem było ciężko, ale po latach zrozumieliśmy i doceniliśmy wkład samego klienta w rozmowy i negocjacje. Wiemy jak ważna jest cena w negocjcacjach, dlatego jesteśmy tym bardziej pewni, że nasza firma zaskarbi sobie Państwa szacunek, ponieważ nie jedna osoba nam nie wierzyła w nasze magiczne ceny ale potem się przekonała, że to prawda. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. Znamy właściwie już każdy pojazd, dlatego tak wielu klientów zechciało z nami współpracować i wystarczy tylko do nich zadzwonić a dowiecie się Państwo, że nasze oferty są absolutnie nie do przebicia. Jeśli poszukujecie Państwo uczciwej firmy skupującej auta to ta oferta jest dla Państwa idealna! Nie można chyba zrobić sobie lepszej reklamy, jak być uczciwym wobec swojego klienta. Skup aut pruszków po prostu gwarantuje udaną sprzedaż. Codziennie przyjmujemy wielu klientów i wyceniamy wiele aut. Nasza firma darzona jest wielkim zaufaniem i szacunkiem na, który pracowaliśmy wiele lat. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie oczekiwania i to nas motywuje do coraz cięższej pracy. Skupujemy absolutnie wszelkie rodzaje samochodów różnych marek, dlatego jeśli macie Państwo samochód, który pragniecie sprzedać, ale nie znacie nikogo kto zaoferuje dobre stawki to wystarczy do nas zadzwonić a my zajmiemy się całą resztą.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice