Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Niemieckich

Niemieckie samochody to elegancja i wyrafinowanie. Auta skupujemy od osób prywatnych, ale także od firm (floty samochodowe, firmy windykacyjne). Drogi kliencie proponujemy wiele sposobów kontaktu, możecie państwa odwiedzić nas w firmie, ale także skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą e-mail. W naszej firmie jesteś obsłużony profesjonalnie, szybko i sprawnie! transakcja przeprowadzona z nami jest zawsze korzystna dla kupującego i to jest nasza myśl przewodnia, aby to klient miał lepiej od kupca. Aby sprzedać swoje auto skontaktuj się z nami, odwiedź nasza firmę, zadzwoń do nas, lub wyślij e-mail. Możesz także wypełnić elektroniczny formularz, w którym zamieścisz model swojego niemieckiego samochodu, a także typ, oczekiwaną cenę, przebieg, rok produkcji, moc, kolor. Naszym priorytetem to szybkość i bezpieczeństwo skupu aut. Oferujemy najwyższe ceny i wypłatę gotówki na miejscu. Jeśli nie mają Państwo czasu na sprzedaż swojego auta, poświęcanie czasu na przygotowanie swojego samochodu do odpowiedniego stanu technicznego i wizualnego. Wystawienie ogłoszenia oraz aukcji internetowych, spotkań z potencjalnymi kupcami i bezskuteczne oczekiwanie na klienta, a potrzebują Państwo szybko gotówki to ta oferta skierowana jest właśnie do Państwa. U nas wypłata środków jest zawsze bardzo szybka co działa niczym talizman na naszą konkurencję, która lubi nas podglądać. Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza, możesz poznać wartość rynkową swojego auta w ciągu kilku minut. Do formularza prosimy o dołączenie zdjęć, które pozwolą nam ocenić stan wizualny pojazdu. Formularz zostanie wysłany zupełnie za darmo. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu, ponieważ jesteśmy pewni, że raz nas wybierając wybierzecie nas Państwo ponownie - na sto procent!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice