Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Porsche

Porsche jest zdecydowanie marką samochodów sportowych, którą nie jeden zmotoryzowany chciałby posiadać w swoim garażu. Ta nazwa kojarzy nam się przede wszystkim z zachwycającym designem oraz zawrotnymi prędkościami. Przejażdżka taką bryką to dla wielu przeciętnych kierowców jedynie wielkie marzenie. Emocji, jakie towarzyszą podczas prowadzenia tej hiper maszyny nie da się zapomnieć, ani na pewno zastąpić. Specyficzny dźwięk jaki wydaje Porsche jest jego rozpoznawalną oznaką. Szczęśliwymi posiadaczami tej marki są jedynie ludzie o grubych portfelach, tacy jak biznesmeni, celebryci czy cenione gwiazdy filmowe. Dlatego też dla wielu ludzi Porsche jest oznaką bogactwa oraz zawrotnych prędkości. Dla nas ta marka ma również wielką wartość materialną, dlatego też nasz skup porsche potrafi rzetelnie wycenić każdy samochód z tej marki. Od wielu lat trudnimy się w tej branży, skupiliśmy już na prawdę wielką ilość samochodów marki Porsche, od starszych modeli po te najnowsze. Doskonale wiemy na co zwracać uwagę podczas szacowania ceny, dlatego też nasi klienci ufają nam kiedy przychodzą z propozycją kupna ich auta. W samej Warszawie i okolicach nie ma wielu posiadaczy tejże marki, jeśli chodzi o najnowsze modele, ale kilku z nich pozwoliło wzbogacić nasz skup o świeże modele Porsche. Dzięki naszej rzetelności, wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi potrafimy usatysfakcjonować każdego klienta. Fachowcy, którzy pracują w naszej firmie, znają się na samochodach jak mało kto, dlatego też jesteśmy nie do zastąpienia. Konkurencja nie daje rady przebić naszych ofert cenowych, dlatego też każdy klient przychodzi na końcu i tak do naszego skupu porsche. W związku z ogromnym zainteresowaniem naszymi usługami wdrożyliśmy system wyceny online, który pozwala każdemu przesłać nam ofertę kupna ich auta. Możecie się Państwo z nami kontaktować również telefonicznie - przy każdej formie kontaktu oszacujemy wstępną wartość Państwa auta i będziemy mogli podjąć dalsze kroki w celu dobicia interesu kupna-sprzedaży.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice