Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Sulejówek

Sulejówek to miejscowość znajdująca się blisko naszej stolicy - Warszawy. Ciekawym punktem tej miejscowości jest skup aut Sulejówek, który oferuje niesamowicie korzystne oferty skupu samochodów z którymi nasza konkurencja nie ma absolutnie żadnych szans. Działamy w tej branży bardzo wiele lat, dzięki czemu doskonale wiemy jakie kryteria są najważniejsze przy wycenie samochodu. Nasi pracownicy oferują darmowy dojazd do klienta i szczegółową wycenę. Liczy się dla nas głównie stan techniczny silnika, kondycja zawieszenia, rocznik oraz oczywiście wygląd zewnętrzny. To oczywiste, że chcąc sprzedać nam swój samochód klient powinien wcześniej dość dokładnie do wysprzątać, ponieważ nawet te szczegóły skutecznie obniżają wartość pojazdu. Nie jesteśmy jak inne firmy, które w pogardliwy sposób próbują oszukać swoich klientów próbując wmówić im niestworzone rzeczy. My znamy wartość samochodów. Każdy człowiek potrafi ocenić stan techniczny swojego pojazdu i rzadko się myli na więcej niż 10% realnej wartości. Sam kierowca przecież codziennie podróżuje swoim samochodem, wie jak zachowuje się silnik, jak pedał gazu i jakie ma zużycie paliwa. Bezkonkurencyjność, rzetelność i odpowiedzialność. Te trzy słowa są wyznacznikami naszego skupu, oraz całą esencją działalności. Skupiamy w swoich szeregach doświadczonych pracowników, dla których dobro klientów oraz ich zadowolenie jest priorytetem. Obecnie trudno jest konkurencji z nami konkurować, ponieważ wiedzą oni, że na oszustwie nie zarobią a i uczuci nie chcą być. Nasza firma i nasz skup sulejówek to strzał w dziesiątkę dla Państwa samochodów oraz portfeli. Stawiamy na kontaktowość oraz odpowiedzialność. Potrafimy realnie ocenić wartość pojazdu. Zachęcamy do kontaktu z nami. Wystarczy jeden telefon a nasi pracownicy dokonają bezpłatnej wyceny samochodu. Brzmi trochę nierealnie? Każdy klient tak pomyśli dopóty, dopóki sam nie odwiedzi naszego skupu i nie przekona się o naszej bezkonkurencyjności.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice