Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Konstancin Jeziorna

Skup aut konstancin jeziorna to miejsce, gdzie możecie Państwo otrzymać fachową obsługę w celu sprzedania swojego pojazdu. Nasz profesjonalnie przygotowany rzeczoznawca wprowadzi Was w sprzedaż, oraz odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. Dodatkowo wykona rzetelnej i fachowej wyceny Państwa samochodu za darmo, co jest niejako nowością na arenie skupów samochodów, ponieważ nie każda firma oferuje tego typu udogodnienia. Ciekawym ostatnimi czasy w tym biznesie jest oszustwo i zmiana nazwy swojego skupu. My nie oszukujemy klientów i nie zmieniamy swojej nazwy. Bazujemy na swojej legendzie już tyle lat, że będąc liderami skupu nie musimy się przejmować naszą reputacją, bo jest ona nie zachwiana. Posiadamy własny transport, dzięki któremu możemy odkupić auta powypadkowe i zepsute. Wiele firm robi ten błąd, że za auta powypadkowe zaniżają ich wartość i łupią klientów. Dla nas to jest śmieszne, ponieważ oszustwem się jeszcze nikt nie dorobił. Dla nas klient to najważniejsza osoba w skupie i musimy się maksymalnie dostosować do jego potrzeb. Jeśli może u nas sprzedać auto za 20 000 złotych a u konkurencji za 15 000 to kogo on wybierze? Oczywiście nas. Nasza pewność siebie pochodzi proszę Państwa z tego miejsca, że wiemy doskonale jak działa ten biznes. Trudno znaleźć na terenie konstancina jeziorna bardziej doświadczoną załogę. Stawiamy na kontaktowość oraz odpowiedzialność. Potrafimy realnie ocenić wartość pojazdu. Zachęcamy do kontaktu z nami. Wystarczy jeden telefon a nasi pracownicy dokonają bezpłatnej wyceny samochodu co również jest nowością. Oferujemy bezapelacyjnie najwyższe ceny, oraz komfort w przeprowadzaniu transakcji. Posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy w kilka chwil ustalić realną wartość samochodu. Dokonujemy transakcji w każdej walucie, szybkie wpłaty to ulga dla klientów, którzy oczekują, aby sprawa zamknęła się w jednym dniu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami bo możecie się Państwo dowiedzieć wszystkiego, czego tylko potrzebujecie!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice