Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Grodzisk Mazowiecki

Skup aut grodzisk mazowiecki to miejsce, gdzie za dobre pieniądze możecie Państwo sprzedać swój samochód. Jako grupa pasjonatów motoryzacji wiemy dosłownie wszystko o przeróżnych modelach samochód i potrafimy dzięki naszemu sprzętu diagnostycznemu realnie wycenić wartość każdego pojazdu. Z naszą firmą można skontaktować się telefonicznie jak też drogą mailową. Możecie Państwo wysłać do nas zdjęcie swojego samochodu a nasi pracownicy tylko na tej podstawie dokonają orientacyjnej wyceny samochodu. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta, a wiemy doskonale jak wymagający bywają klienci. To co nas jeszcze wyróżnia to odpowiednie podejście do klienta, ponieważ wiemy doskonale jak ważny dla niego jest jego samochód. Każdy ma przecież sentyment do sprzedawanego pojazdu i my o tym wiemy, dlatego nasze ceny są wyższe o ten aspekt. Niestety, ale konkurencja nie dba zupełnie o to, jak ważny dla sprzedającego jest jego samochód, dlatego nic z tym nie poradzimy, prócz tego, że pragniemy uświadamiać ludzi co do realnej ceny pojazdu. Po co sprzedawać u konkurencji Audi za 10 000 jak można zrobić to u nas za 12 000 złotych? Zysk jest czysty dla sprzedawcy. Wielu klientów nie raz decydowało się sprzedać nam swój samochód, ponieważ nie raz i nie dwa przejechali się po konkurencji, która potrafi dobrze manipulować, ale widocznie nie tak dobrze, ponieważ tracą oni regularnie swoich klientów. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. To co nas wyróżnia to zdecydowanie wypłata pieniędzy, ponieważ możemy w kilka godzin dokonać i zamknąć całą transakcję.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice