Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut 4x4

Samochody z napędem 4x4 są niezwykle prestiżowe i nasz skup aut 4x4 oferuje zakup tych samochodów. Doskonale wiemy, że większość samochodów z napędem 4x4 to duże samochody, które dużo palą i nie często znajdą kupca na aukcjach internetowych. Nasz skup 4x4 to nie aukcja internetowa i my na 100% odkupimy od Państwa Wasz samochód. Dzięki nam nie tylko Pozbędziesz się problemu związanego z samochodem, ale także godziwie wycenimy Twój samochód. W naszej ofercie Znajdziesz wiele interesujących pomysłów, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas. Jednym z takich rozwiązań proponowanych przez nasz skup aut 4x4 darmowy dojazd eksperta i wycena miejscu, która nie trwa dłużej niż godzinę. Możecie również wysłać do nas e-maila ze zdjęciami samochodu i my na ich podstawie również możemy dokonać orientacyjnej wyceny. To wszystko jest bardzo proste. Możemy zaproponować Państwu na przykład dojazd do klienta, po uprzednim kontakcie telefonicznym i ustaleniu terminu wizyty. Oferta ta jest całkowicie darmowa, niezależnie od dzielących Nas kilometrów. Dysponujemy własnym transportem, dlatego skupujemy również auta rozbite, do kasacji, niekompletne i tak dalej. Samochody 4x4 często właśnie bywają w niezbyt dobrym stanie, dlatego my o tym wiedząc również i je skupimy po dobrej cenie. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność profesjonalnego podejścia do klienta, oraz uczciwości naszych pracowników, czego nie można o każdym powiedzieć. Możecie być pewni, że nasi pracownicy to kadra osób wykwalifikowanych z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Dlatego też z niecierpliwością czekamy na Państwa telefon lub wiadomość e-mail. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego skupu aut 4x4 bo wierzymy, że nasza oferta jest absolutnie nie do pobicia i mówimy to z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice