Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Otwock

Skup aut otwock to nie jest byle jaka firma. Naszą domeną jest uczciwość, dlatego nasze ceny są konkurencyjne i co by nie mówić bycie liderem ma woje zalety bo swoiście jesteśmy obecnie liderami w skupie samochodów zarówno używanych jak i tych powypadkowych. My dbamy o swoich klientów, dlatego nasza oferta jest zdecydowanie najlepsza a na potwierdzenie tych słów możemy przytoczyć same miłe recenzje naszych klientów, którzy nie raz do nas powracali. W skupie samochodów nie ma czegoś takiego jak stali klienci, jednak są stałe firmy, które regularnie z nami współpracują. Cieszy nas ten fakt, ponieważ darząc nas zaufaniem dodają nam klienci skrzydeł i to tylko pozwala nam pracować dużo lepiej. Dajemy Wam najlepsze ceny w całym województwie, a każda nasza transakcja przebiega w jak najlepszej przyjacielskiej atmosferze. Nie jesteśmy kolejnym skupem, który manipuluje swoimi klientami myśląc, że oni się nie połapią. Polacy to nie jest głupi naród i doskonale wiemy, kiedy konkurencja chce nas oskubać. W naszych obowiązkach leży by wszelki kontakt, czy interes przebiegał w przyjaznej i miłej atmosferze. Jesteśmy ludźmi kulturalnymi i wykonującymi swoją prace z pasją. Zawsze dążymy do kompromisu cieszącego obie strony, bo chcemy aby każda ze stron była zachwycona współpracą. Nasi pracownicy to doświadczeni diagnozyści, dlatego możemy z dumą oświadczyć, że nasze usługi zostaną wykonane w 100% idealnie. Nasza konkurencja niestety nie dba o dobro klientów, ale to może i dobrze bo dzięki temu sami zyskujemy ich coraz więcej. Wielu ludzi nie rozumie, że oszustwo długo nie pociągnie i to się nie opłaca. My, mimo, że zarabiamy mało to jesteśmy uczciwi, bo sami wierzymy, że tylko w ten sposób uda nam się przetrwać wśród tylu innych skupów. Od początku naszej działalności cieszymy się szacunkiem, a każdy zadowolony klient to dla nas najlepsza nagroda pod słońcem i jedyne co możemy zrobić to podziękować im za to. Serdecznie do nas zapraszamy, możecie się Państwo z nami skontaktować a my odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice