Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Gocław Warszawa

Gocław to piękna dzielnica Warszawy, ale najbardziej pożądanym miejscem w tej okolicy jest skup aut gocław. Nasz skup samochodów w stolicy oferuje najwyższe ceny za kupowane pojazdy. Dlaczego to właśnie nas warto wybrać a nie naszą konkurencję? Odpowiedź jest bardzo prosta - jesteśmy uczciwymi skupowcami, którzy szczególnie dbają o swoich klientów a mamy ich naprawdę sporo. Zarówno modele starsze jak i praktycznie nowe pojawiają się na rynku wtórnym w zawrotnych ilościach. Potencjalny kupiec poszukujący samochodu na tym rynku wie doskonale, że najlepsze auta pochodzą ze skupów a wcześniej to skupy wydają krocie za takie samochody. Nasz skup to dobre miejsce na sowity zarobek. Nie jest żadnym odkryciem, że sprzedaż samochodu nie należy do przyjemności oraz że przy obecnym nasyceniu aut używanych nie jest także to proces szybki co znowu jest strzałem w kolano dla wielu ludzi, w tym naszej konkurencji. Godząc się na sprzedaż samochodu na własną rękę należy przygotować samochód tak, aby spełniał wymagania marudnych klientów - niestety, gdy wybór aut jest tak duży praktycznie wszyscy klienci marudzą i szukają najchętniej takich pojazdów, które mają zerowy przebieg i pełny bak - nie jest to dobre myślenie, wręcz nieodpowiedzialne. Na szczęście jest dobre rozwiązanie i tym rozwiązaniem jest skup aut gocław. Nasza firma nie szuka modeli jak z salonu bo jesteśmy w tym biznesie już tak długo, że sami doskonale wiemy czego się po konkretnym modelu spodziewać. Nie jest przecież tajemnicą, że większość samochodów miała wcześniej jakieś drobne stłuczki. Motoryzacja to nasza pasja, którą wynieśliśmy z kultury naszego narodu a warto zaznaczyć, że ta kultura jest bardzo bogata jeśli chodzi o motoryzację. Mamy bogatą historię motoryzacyjną a dzięki naszemu sposobowi robienia interesów z impetem weszliśmy do czołówki skupów w całej Polsce. Warto wybrać właśnie nas, ponieważ nie ma na terenie Warszawy drugiego takiego skupu, który oferuje tak fantastyczne ceny i znakomitą konwersację podczas transakcji.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice