Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Nietypowych

Nietypowe samochody to szerokie pojęcie. Każda konstrukcja samochodowa, która nie ma znanej marki to auto nietypowe. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników. Obsługa naszego klienta odbywa się zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz skup aut nietypowych cieszy się wspaniałą opinią i obecnie jesteśmy liderami w skupie samochodów. My stawiamy na to, aby klient, który raz nas wybrał, zrobił to ponownie. Nasi fachowcy oferują darmowy przyjazd do klienta i wykonanie profesjonalnej wyceny samochodu. Nasz skup posiada wieloletnie doświadczenie a także wielu zadowolonych klientów. Nie ma u nas ukrytych kosztów, czy innych oszukańczych rzeczy. Jesteśmy w 100% uczciwi o czym przekonało się już masę klientów. Dbamy o dobro klienta, dlatego staramy się mieć zawsze najwyższe ceny na rynku. Zapewniamy w pełni darmowy dojazd na wyznaczone przez klienta miejsce i rzetelną wycenę pojazdu, czego inne skupy nie mogą zaoferować i jesteśmy tego pewni. Nasze ceny od lat są najwyższe w Warszawie i okolicach, dzięki czemu sukcesywnie rozwijamy swoją działalność, aby w niedługim czasie stać się samodzielnym liderem w skupie samochodów. Nie jesteśmy jak inne firmy, które w pogardliwy sposób próbują oszukać swoich klientów próbując wmówić im niestworzone rzeczy i żądać pieniądze za wykonanie wyceny. To nie leży w naszej tradycji a nasza tradycja jest naprawdę dluga i zakorzeniona. Zarobek z aut nietypowych nie jest duży. Nasze ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, pozwoli nam zaoferować możliwie najwyższą cenę skupu. Dzięki dużej ilości skupowanych aut, wystarczy nam skromny zarobek na każdym samochodzie, żebyśmy mogli utrzymać się na tym trudnym rynku. Nasz obsługa jest profesjonalna i szybka. Możecie się państwo skontaktować z nami poprzez telefon, lub drogą mailowa. Zapraszamy!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice