Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Anin Warszawa

Nauczeni doświadczeniem oraz wieloletnią pracą przy samochodach zrozumieliśmy na czym polega cała istota skupu samochodów. Skup aut anin to najlepszy wybór na terenie całej Warszawy, ponieważ oferowane przez nas stawki są zdecydowanie największe czym naraziliśmy się naszej konkurencji, która de facto zaczyna podupadać. Każdego klienta darzymy szacunkiem. Jesteśmy z Nim zawsze szczerzy. Dlatego właśnie wielu nam zaufało i nikt nie pożałował. Sporo klientów robiło z nami interesy już kilkakrotnie, co tylko świadczy o naszej jakości i poszanowaniu klienta. Nie można w biznesie proszę Państwa robić tak, że liczy się dla kupującego tylko jego portfel. Człowiek winien być ludzki i dlatego nasza firma zyskała szacunek i odniosła spektakularny sukces. Skup aut anin to nie tylko opcja dla tych, którzy chcą sprzedać auto - to również opcja dla tych, którzy chcą dobrze zarobić ponieważ my to gwarantujemy! Zadbamy by każda transakcja była bezpieczna i dokonywana w przyjaznych warunkach. Przecież nie chcemy żeby nasz punkt palnął z hukiem. Mamy także wyjątkową ofertę, dla każdego z Was. Możecie przesłać nam zdjęcia swojego auta, a my z przyjemnością go orientacyjnie wycenimy. Zależy nam na tym, by każdy wiedział, że sprzedając nam swoje auto może liczyć na najlepsze ceny, bo właśnie na tym polega cała istota skupu aut. W ofercie poza świetnymi cenami, mamy także darmowy dojazd do klienta oraz zupełnie bezpłatną wycenę pojazdu. Tutaj także preferujemy proste metody, ponieważ nasze oględziny sprowadzają się do sprawdzenia rocznika, stanu technicznego samochodu i co najważniejsze - rocznika. Nasz skup samochodów używanych jest najchętniej wybierany a sami w jakiś sposób staliśmy się liderujemy w skupie. Serdecznie zapraszamy do nas, ponieważ tylko u nas Państwa samochody zostaną godnie wycenione. Wystarczy jeden telefon do nas abyście się Państwo przekonali, że warto powierzyć nam swój pojazd. Nasz obsługa jest profesjonalna i szybka. Serdecznie do nas zapraszamy.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice