Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Ochota Warszawa

Skup aut ochota oferuje sprzedaż samochodów. Czy tylko to? Czy tylko tyle wystarczy aby zachęcić klientów? Oczywiście, że to nie wystarczy, jednak warto przytoczyć w tym miejscu wiele statystyk z działania naszego skupu w Warszawie. Warszawa jak wiadomo powszechnie to miasto, które słynie z dobrych samochodów ale brakuje tutaj odpowiedzialnych skupów, które zaoferują zdecydowanie najlepsze ceny. I właśnie to co nas wyróżnia to znakomite ceny w porównaniu do konkurencji, która lubi doić klientów. Oferujemy najwyższe ceny w Warszawie oraz okolicach. Dla klienta przygotowaliśmy najlepszy zespól, który zajmuje się wyceną i obsługa sprzedającego. Nasi pracownicy to fachowcy na najwyższym poziomie i z doświadczeniem na rynku skupu samochodów używanych. Skup auta w naszej firmie odbywa się na kilka sposobów. Weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty, które wpływają na wartość sprzedawanego przez państwa samochodu. Codziennie przyjmujemy wielu klientów i wyceniamy wiele aut. Nasza firma darzona jest wielkim zaufaniem i szacunkiem na, który pracowaliśmy wiele lat. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. To co nas jeszcze wyróżnia to odpowiednie podejście do klienta, ponieważ wiemy doskonale jak ważny dla niego jest jego samochód. Każdy ma przecież sentyment do sprzedawanego pojazdu i my o tym wiemy, dlatego nasze ceny są wyższe o ten aspekt. Skup aut ochota to jedyne miejsce, gdzie powinni się Państwo udać celem sprzedania swojego pojazdu. Jako priorytet stawiamy zadowolenie klienta. Za każdy pojazd natychmiastowo wypłacamy należytą gotówkę. Dzięki naszemu doświadczeniu stawimy czoła najtrudniejszym wymogom klienta. To nas wyróżnia, ponieważ inni sprzedawcy wolą płacić pieniążki na kilka dni po zakontraktowaniu całej umowy. Skupujemy także auta niesprawne. Sporządzamy umowę kupna - sprzedaży samochodu, wypowiadamy także OC. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice