Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Śródmieście Warszawa

Skupujemy każdą markę aut. Nasza firma znana jest ze względu na uczciwość i wygodę jaką dajemy klientowi. Jeśli chcecie Państwo sprzedać auto w atrakcyjnej dla Was cenie to dobrze trafiliście, ponieważ skup aut śródmieście cieszy się nieposzlakowaną opinią oraz jest gwarantem najlepszych cen. Nie musimy o tym wiele pisać, wystarczy do nas wysłać zdjęcie swojego pojazdu a my dokonamy orientacyjnej wyceny, dzięki czemu klient już w domu będzie wiedział, czy chce sprzedać swoje auto, bądź też nie. Nasze ogromne doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoli zaoferować państwu jak najwyższą ofertę. Dzięki dużej ilości skupowanych aut wystarczy nam nie wielki zysk, abyśmy mogli utrzymać się na rynku. Nasza konkurencja niestety nie dba o dobro klientów, ale to może i dobrze bo dzięki temu sami zyskujemy ich coraz więcej. Wielu ludzi nie rozumie, że oszustwo długo nie pociągnie i to się nie opłaca. My, mimo, że zarabiamy mało to jesteśmy uczciwi, bo sami wierzymy, że to nam się prędzej czy później opłaci. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na darmową wycenę Waszego auta i negocjację kwoty. Klientom oferujemy, także dojazd na wcześniej ustalone miejsce i wycenę auta. Gwarantujemy satysfakcjonującą ofertę, oraz miły kontakt z naszymi fachowcami. Sami jesteśmy pasjonatami samochodów a na poparcie tych słów wystarczą daty zlotów jakie sami organizujemy. Warszawa to świetne miejsce, ale bardzo kruche jeśli chodzi o sprzedaż samochodów. Skup aut śródmieście oferuje najlepsze ceny i nie trzeba sie długo zastawiać. Jeden telefon do naszego pracownika wystarczy, abyście Państwo na własne oczy i uszy przekonali się o naszym profesjonaliźmie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do naszej siedziby w Warszawie. Można skontaktować się, również e-mailowo. Nie ma na co czekać, wyciągamy telefony i dzwonimy! Skupujemy używane samochody w różnym stanie technicznym. Zadzwoń już teraz i przekonaj się o jakości skupu aut w śródmieście.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice