Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Grochów Warszawa

Komfort naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego nasz skup aut grochów cieszy się bardzo dużą popularnością i możemy tu sobie posłodzić nazywając siebie liderami bo w praktyce to właśnie nimi jesteśmy. Nasza bogata historia pokazała nam, że aby być najlepszym w całej Warszawie trzeba mieć najwyższe ceny za samochody i właśnie dzięki takiemu podejściu do sprawy jesteśmy na dobrej drodze, aby za kilka lat być liderami w całej Polsce. Zakup samochodów dobrej, jakości i po interesujących cenach jest naszym zadaniem. O każdym czasie możemy znaleźć ofertę przygotowaną specjalnie dla Was. Nasza firma dba o swoich potencjalnych klientów. Dzięki naszym wysokim cenom kliencie mogą komfortowo patrzeć w przyszłość, bo nie jest tajemnicą, że dla klienta sprzedaż samochodu to po prostu czysty zarobek. Ciężko dzisiaj znaleźć osobę, która odkupi od nas samochód ponieważ ceny zazwyczaj da nam niskie a i samo auto chce mieć niczym z salonu. Nie da się niestety kupić samochodu i nie zrobić nim kilku kilometrów, dlatego żądania potencjalnych klientów są wręcz absurdalne. My stawiamy na jakość oraz uczciwość, której ze świecą szukać u konkurencji. W ostatnim roku staliśmy się samodzielnym liderem w branży skupów samochodów. To właśnie nasza firma kupiła najwięcej ilości samochodów zarówno osobowych jak i terenowych w roku 2012 a i w 2013 jesteśmy już samodzielnymi liderami. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę. Nasza grupa fachowców posiada profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy w bardzo krótkim czasie dokonać szczegółowej wyceny Państwa samochodu. Nasz skup wyróżnia się sposobem rozmowy z klientem, oraz tym, że atmosfera przeprowadzanej transakcji jest zawsze wspaniała o czym nie jeden klient zdążył nam wspomnieć. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu samochodów. Nasz skup aut grochów jest najlepszym miejscem, jeśli chcecie otrzymać Państwo miłą obsługę i pieniądze za auto jeszcze tego samego dnia.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice